تاریخ: ۱۴:۱۲ :: ۱۳۹۴/۰۵/۲۱
نام نویسنده: sobhan

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان می‌گوید که دیدار تیمش مقابل پرسپولیس از این جهت حائز اهمیت است که دو تیم پرطرفدار هستند.   به گزارش “مازنداسپرت“، حسین فرکی در کنفرانس خبری پیش از دیدار سپاهان – پرسپولیس گفت: دو تیم هواداران زیادی دارند و امیدواریم به دلیل اینکه از امتیاز خانگی بهره می‌بریم، بازی خوبی […]

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان می‌گوید که دیدار تیمش مقابل پرسپولیس از این جهت حائز اهمیت است که دو تیم پرطرفدار هستند.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، حسین فرکی در کنفرانس خبری پیش از دیدار سپاهان – پرسپولیس گفت: دو تیم هواداران زیادی دارند و امیدواریم به دلیل اینکه از امتیاز خانگی بهره می‌بریم، بازی خوبی انجام داده و بتوانیم در این بازی نتیجه لازم را بگیریم. این بازی از این جهت حائز اهمیت است که هواداران دو تیم پرطرفدار در کشور، مقابل هم قرار می‌گیرند.

وی افزود: به هر حال بازی برابر پرسپولیس برای ما از بازی‌های دشوار است و باید این بازی را با پیروزی پشت سر بگذاریم. البته برای این بازی روی بازیکنان خوب‌مان که بعد از دو پیروزی شرایط خوبی دارند، حساب باز کرده‌ایم و امیدواریم در بازی مقابل حریفی مثل پرسپولیس که برانکو سرمربی آن و دوست خوب من است، بتوانیم بازی خوبی انجام دهیم. از این بابت هم خوشحالم که من و برانکو دوباره یکدیگر را می‌بینیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان خاطر نشان کرد: این بازی می‌تواند من و برانکو را یاد خاطرات گذشته بیاندازد. بازهم به برانکو حضورش در اصفهان خیرمقدم را می‌گویم و برای او آرزوی موفقیت دارم.

فرکی در واکنش به سؤال یکی از خبرنگاران مبنی براینکه پرسپولیس تیم زخم‌خورده‌ای است که می‌تواند کار را برای سپاهان سخت کند، خاطرنشان کرد: همان ابتدای صبحت‌هایم گفتم که فردا بازی سختی با پرسپولیس داریم. این تیم در دو بازی گذشته‌اش نتیجه نگرفته و انتظارات از پرسپولیسی‌ها بالاست. بازی فردا برای پرسپولیسی‌ها اهمیت دارد، اما برای ما اهمیتش بیشتر است.

مربی پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان در پاسخ به این سؤال که او و برانکو از یکدیگر شناخت دارند و آیا این موضوع روی روند بازی تأثیرگذار است یا خیر، گفت: آشنایی من و برانکو از نظر فنی مشکلی در بازی ایجاد نمی‌کند. البته ما دو نفر به خوبی به تفکرات هم اشراف داریم، اما چیزی که در بازی فردا اهمیت دارد تفکرات بازیکنان است. این مسئله باعث زیباتر شدن بازی خواهد شد.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در پاسخ به این سوال که آیا از خریدهای این فصل تیمش رضایت داشته یا خیر و اکنون وضعیت مصدومیت لئوناردو پادوانی به چه شکل است، گفت: به هر حال ما در این فصل بازیکنان زیادی جذب نکردیم. متأسفانه در بازی قبلی هم پادوانی را به دلیل مصدومیت از دست دادیم. با این حال از حبیب گرگانی رضایت کامل دارم و با توجه به اینکه او تازه به جمع ما اضافه شده، عملکرد خوبی هم داشته است. نجفی هم بازیکن جوانی است که به جمع ما اضافه شده و مطمئناً آینده خوبی خواهد داشت. امیدوارم با این بازیکنان بتوانیم به نتایج خوبی دست پیدا کنیم.

فرکی ادامه داد: به هرحال جوان‌ها فرصت این را دارند که خودشان را نشان بدهند و ما هم این فرصت را به آنها می‌دهیم.

وی در خصوص وضعیت احسان حاج‌صفی هم گفت: به اعتقاد من حاج صفی می‌تواند عملکرد بهتری داشته باشد و خوشبختانه انگیزه بالایی هم دارد. با آمدن گردانی، حاج‌صفی می‌تواند در خط حمله هم برای سپاهان بازی کند. من خوشحالم که حاج‌صفی توانایی بازی در سه پست را دارد.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در خصوص اینکه شنیده می‌شود پریرا در ایران حضور ندارد و فردا هم مقابل پرسپولیس بازی نمی‌کند، عنوان کرد: ابتدا باید بگویم پریرا ایران است و دوم اینکه در ترکیب ۱۸ نفره ما قرار خواهد گرفت.

فرکی در پاسخ به این پرسش که آیا بهتر نیست یک هافبک برزیلی به ترکیب سپاهان اضافه شود، خاطرنشان کرد: فعلاً نیازی به این مسئله نداریم، چون هافبک‌های خوبی مانند کریمی و نویدکیا را در اختیار داریم، اما مطمئن باشید اگر در این پست به بازیکن نیاز داشته باشیم قطعاً برای جذب او اقدام خواهیم کرد.

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید