تاریخ: ۸:۳۵ :: ۱۳۹۴/۰۴/۱۱
نام نویسنده: sobhan

لیونل مسی ابراز امیدواری کرد تیمش پس از مدت‌ها قهرمان کوپا آمه‌ریکا شود. او همچنین عنوان کرد این خداست که تعیین می‌کند چه کسی در بازی نهایی برابر شیلی گلزنی کند.   به گزارش مازنداسپرت، آرژانتین و شیلی بامداد یکشنبه در فینال کوپا آمه‌ریکای ۲۰۱۵ برابر هم قرار خواهند گرفت. برای آرژانتینی که از سال […]

لیونل مسی ابراز امیدواری کرد تیمش پس از مدت‌ها قهرمان کوپا آمه‌ریکا شود. او همچنین عنوان کرد این خداست که تعیین می‌کند چه کسی در بازی نهایی برابر شیلی گلزنی کند.

 

به گزارش مازنداسپرت، آرژانتین و شیلی بامداد یکشنبه در فینال کوپا آمه‌ریکای ۲۰۱۵ برابر هم قرار خواهند گرفت. برای آرژانتینی که از سال ۱۹۹۳ در حسرت رسیدن به این جام است و کمتر از یک سال پیش نیز در فینال جام جهانی برابر آلمان شکست خورد، هیچ چیز مهم‌تر از قهرمانی در این این جام نیست.

در این بین لیونل مسی که با بازی‌های خوب و همکاری با دیگر مهاجمان آرژانتینی زمینه‌ساز حضور آلبی‌سلسته در فینال این رقابت‌ها شد در دیدار نهایی نیز بازیکن تعیین‌کننده‌ای خواهد بود. او درباره حضور در فینال کوپا آمه‌ریکا گفت: اول از همه خیلی خوشحالم که به فینال راه یافتیم. این هدف نخست ما در این جام بود. از همین حالا نیز خیلی از بازیکنان ما هیجان دارند که بتوانند قهرمان این جام شوند. به خوبی می دانیم که قهرمانی در کوپا چقدر برای هوادارانمان مهم است. برابر تیمی چون شیلی بازی می‌کنیم که از امتیاز میزبانی بهره‌مند است و بسیار فیزیکی بازی می‌کند. یک ثانیه غفلت از آنها باعث می‌شود تا دروازه ما باز شود و ما از این موضوع آگاهی داریم و نمی‌خواهیم بازی را آسان بگیریم.

او در ادامه گفت: در دیدارهای فینال مهم این است که شما گل اول بازی را به ثمر برسانید. این خیلی مهم است که بتوانیم به گل برسیم. می‌دانیم که اگر مثل بازی‌های قبل خوب بازی کنیم، می‌توانیم گل‌های زیادی را به ثمر برسانیم. تجربه حضور در فینال جام جهانی ۲۰۱۴ خیلی به ما کمک می‌کند تا با فشارهای این دیدار کنار بیاییم.

او درباره گلزنی در بازی نهایی گفت: خدا تعیین می‌کند چه بازیکنی در فینال گلزنی کند. امیدوارم بتوانیم این دیدار را ببریم و فرقی نمی‌کند من گل بزنم یا دیگر بازیکن آرژانتین گلزنی کند.

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید