تاریخ: ۱۰:۱۶ :: ۱۳۹۴/۰۵/۲۱
نام نویسنده: sobhan

محسن مسلمان برای دومین هفته پیاپی از لیست پرسپولیس خط خورد تا غایب تیمش لقب گیرد.   به گزارش “مازنداسپرت“، برانکو ایوانکوویچ بار دیگر روی نام محسن مسلمان قلم قرمز کشید تا این بازیکن در دیدار برابر سپاهان هم قادر به همراهی تیمش نباشد. در این ارتباط گفته می شود بی انگیزگی مسلمان باعث شده […]

محسن مسلمان برای دومین هفته پیاپی از لیست پرسپولیس خط خورد تا غایب تیمش لقب گیرد.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، برانکو ایوانکوویچ بار دیگر روی نام محسن مسلمان قلم قرمز کشید تا این بازیکن در دیدار برابر سپاهان هم قادر به همراهی تیمش نباشد. در این ارتباط گفته می شود بی انگیزگی مسلمان باعث شده تا سرمربی کروات پرسپولیس جایی در تاکتیک هایش برای این بازیکن در نظر نگیرد و ترجیح دهد این بازیکن خارج از اردوی تیمش و در تهران به همراه کریم باقری تمرینات اختصاصی را پشت سر بگذارد.

برانکو ایوانکوویچ که از همان ابتدا راغب به استخدام محسن مسلمان نبود و بیشتر به نظر می رسد عدم اعتقادش به این بازیکن باعث دور ماندنش از ترکیب شده باشد. مسلمان که در تمرینات تلاش زیادی دارد خود را به برانکو تحمیل کند بعد از اینکه متوجه شد تلاش او مورد توجه این مربی قرار نمی گیرد و او جایگاهی در ترکیب این تیم ندارد بی انگیزه شده است و مطمئنا نگاه برانکو در این مساله دخیل است. بازیکنی که به دنبال اثبات شایستگی هایش در این تیم بود و حتی رقم پیشنهادی استقلالی ها که به مراتب بالاتر از پرسپولیس بود را رد کرد و در ادامه شخصا رضایتنامه اش را از ذوب دریافت کرد اکنون درگیر ماجرای مدیریت و کادرفنی کروات پرسپولیس شده است تا از ترکیب دور بماند.

 

منبع:ورزش۳

 

 

پاسخی بگذارید