تاریخ: ۹:۱۵ :: ۱۳۹۴/۰۵/۲۱
نام نویسنده: sobhan

امیرحسین صادقی مدافع ملی پوش صبا اعتقاد دارد تمرینات علی دایی او را یاد تمرینات کی روش در جام جهانی انداخته است.   صادقی که می خواهد در صبا به روزهای اوجش برسد در مورد شرایط خودش و صبا گفت و گویی با “مازنداسپرت” انجام داد: صبا به شرایط آرمانی می رسد در این سه، […]

امیرحسین صادقی مدافع ملی پوش صبا اعتقاد دارد تمرینات علی دایی او را یاد تمرینات کی روش در جام جهانی انداخته است.

 

صادقی که می خواهد در صبا به روزهای اوجش برسد در مورد شرایط خودش و صبا گفت و گویی با “مازنداسپرت” انجام داد:

صبا به شرایط آرمانی می رسد

در این سه، چهار هفته ای که تیم بسته شده بچه ها و کادر فنی صبا تمام تلاش شان را کردند تا تیم به شرایط آرمانی برسد و ایگ را خوب شروع کنیم. در دو بازی گذشته هم خوب کار کردیم و امیدوارم در آینده بتوانیم نتایج در خور شان صبا بگیریم. این بازیکنان و البته مربی بزرگی دارد که انتظار می رود در لیگ تیم قدرتمندی داشته باشد.

تمرینات دایی من را یاد کی روش انداخت

شرایط خودم بهتر از پارسال است و هم از لحاظ بدنی و هم فشار تمرینات شرایط بهتری دارم و تمرینات بدنسازی و تاکتیکی آقای دایی من را یاد تمرینات تیم ملی در جام جهانی انداخته است. هر روز تمرینات پرفشاری را انجام می دهیم و این تمرینات به روز و طاقت فرساست اما من عاشق این تمرینات سخت دایی هستم.من تمام تلاشم را می کنم و می خواهم به شرایط خوب سال های گذشته ام برگردم و همان بازیکن زمان جام جهانی شوم.

سخت گیری های دایی برایم جذاب است

آقای دایی تمرینات شادابی را انجام می دهد و بچه ها تمرینات پر انرژی را انجام می دهند. او بازیکن بزرگی بوده و شرایط بازیکنان را درک می کند. او در فوتبالش هم بازیکن سرسختی بود و در مربی گری هم تمرینات پرفشاری را انجا م می دهد. این تمرینات شبیه تمرینات کی روش است و برایم جذابیت دارد.

بدشانسی آوردیم

گسترش فولاد تیم خوبی است و بازیکنان باتجربه ای دارد.ما باید از امتیاز میزبانی استفاده کنیم و هر چه زودتر به جدول برگردیم.البته در دو بازی ابتدایی لیگ هم می توانستیم ۶ امتیاز کسب کنیم اما بدشانسی آوردیم.

بازی جلوی استقلال برایم سخت است

من هنوز هم پیگیر بازی های استقلال هستم و دوست دارم هواداران این تیم آرامش داشته باشند چون دو سال سخت را پشت سرگذاشتند و به خاطر اینکه تیم در آسیا حضور ندارد،ناراحت هستند. خوشحالی هواداران استقلال آروزی من است و همیشه برای این تیم، بازیکنان و کادی فنی آرزوی موفقیت می کنم. من هیچوقت علیه کسی حرف نزدم و گفته بودم، از یکی، دو موضوع ناراحت هستم اما بعضی دوستان این مساله را به نفر کشیدند. من در شرایط سخت فوتبالی ام حرفی نزدم و در زمین خودم را نشان می دهم و می خواهم برای صبا بازی های خوبی انجام دهم. به هر حال بازی کردن جلوی هواداران استقلال سخت است اما شرایط اینطور پیش رفته است.

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید