تاریخ: ۹:۰۳ :: ۱۳۹۴/۰۵/۲۱
نام نویسنده: sobhan

مربی تیم فوتبال پرسپولیس امیدوار است این تیم بتواند طلسم هفته‌های ابتدایی لیگ را بشکند و به موفقیت برسد.   به گزارش “مازنداسپرت“مصطفی قنبرپور، درباره آخرین وضعیت تیم فو‌تبا‌ل پر‌سپولیس نیز، اظها‌ر کرد: خدا را شاکریم که در هفته‌ گذشته تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و تیممان را آماده رویارویی مقابل سپاهان کردیم. ما […]

مربی تیم فوتبال پرسپولیس امیدوار است این تیم بتواند طلسم هفته‌های ابتدایی لیگ را بشکند و به موفقیت برسد.

 

به گزارش “مازنداسپرت“مصطفی قنبرپور، درباره آخرین وضعیت تیم فو‌تبا‌ل پر‌سپولیس نیز، اظها‌ر کرد: خدا را شاکریم که در هفته‌ گذشته تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و تیممان را آماده رویارویی مقابل سپاهان کردیم. ما در چند روز گذشته یک بازی دوستانه خیلی خوبی را هم مقابل مس کرمان انجام دادیم که باید بگویم این دیدار تاثیرات بسیار خوبی در آماده سازی ما داشت.

وی ا‌ضافه‌ کرد‌: درست است که تا به امروز پر‌سپولیس نتایج خوبی را نگرفته اما باید بدانیم پر‌سپولیس به قرعه سختی خورده است. با این حال تمام تلاش و تمرکزمان را می‌کنیم تا ان‌شا‌ء‌الله در بازی‌های بعدی بهترین نتایج را رقم بزنیم.

قنبرپور در ادامه تصریح کرد: با تدابیری که هفته‌ گذشته برانکو در نظر گرفت و تمریناتی که انجام دادیم ۱۰۰ درصد آماده رویارویی مقابل سپاهان هستیم.

او درباره عدم حضور برخی از بازیکنان در ترکیب تیم فو‌تبا‌ل پر‌سپولیس هم، خاطر‌ نشان کرد: مطمئنا نبود برخی از بازیکنان تاثیر زیادی روی تیم ما دارد، ولی بازیکنان جایگزین می‌توانند جای آنها را پر کنند. به طور مثال ما دوست داشتیم محرومیت سوشا مکانی هر‌ چه‌ ز‌و‌د‌تر بخشیده می‌شد یا به اتمام می رسید. متاسفانه این اتفاق رخ نداد و سوشا مکانی را برای دیدار مقابل سپاهان در اختیار نداریم.

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید