تاریخ: ۹:۰۰ :: ۱۳۹۴/۰۵/۲۱
نام نویسنده: sobhan

هافبک ملی پوش نفت تهران می گوید بازی به بازی بهتر می شوند و در حال حاضر از وضعیت خوبی بهره مند هستند.   به گزارش “مازنداسپرت“، وحید امیری در رابطه با شرایط فعلی خود و تیم نفت تهران گفت: در حال حاضر شرایط خوبی داریم و همانطور که در بازی مقابل صبا بهتر از […]

هافبک ملی پوش نفت تهران می گوید بازی به بازی بهتر می شوند و در حال حاضر از وضعیت خوبی بهره مند هستند.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، وحید امیری در رابطه با شرایط فعلی خود و تیم نفت تهران گفت: در حال حاضر شرایط خوبی داریم و همانطور که در بازی مقابل صبا بهتر از بازی اول بودیم نشان می دهد که بازی به بازی وضعیت بهتری پیدا می کنیم. اکنون تمام تمرکزمان روی موفقیت تیم است و تمام بچه‌ها باید به هر نحوی که شده به تیم کمک کنند. من هم به عنوان یک عضو کوچک تیم امیدوارم بتوانم انتظارات را برآورده کنم و تفکرات کادرفنی را در زمین پیاده کنم.

وی در رابطه با آخرین بازی این تیم در مقابل صبا افزود: شرایطی پیش آمد که گل بد موقعی مقابل صبا دریافت کردیم و برای جبران این گل خیلی تلاش کردیم. اکنون شرایط‌مان از نظر بدنی، روحی و روانی و از همه لحاظ بهتر شده است و برای کسب سه امتیاز به مشهد می‌رویم. ان‌شاالله امام رضا (ع) هم به ما کمک کند تا بتوانیم برنده بازی مقابل سیاه‌جامگان باشیم و شرایط‌مان بهتر شود.

وی ادامه داد: شاید اگر ما به جای کسب دو مساوی یک برد و یک باخت داشتیم، اکنون به لحاظ روحی شرایط‌مان بهتر بود. البته خدا را شکر تیم‌مان نباخته است و به باخت عادت نداریم، که این موضوع نکته مثبتی است. همانطور که گفتم با یک برد هم می‌توانیم شرایط‌مان را بهتر کنیم.

امیری در ادامه گفت: شرایط ما فصل قبل راحت‌تر بود، چون تیم ناشناخته‌ای بودیم و راحت بازی خودمان را انجام می‌دادیم اما این فصل همه از نفت شناخت پیدا کرده‌اند. حتی تیم‌های بزرگ هم مقابل نفت بسته بازی می‌کنند تا بتوانند امتیاز بگیرند و این کار ما را سخت می‌کند. با این تفاسیر تا زمانی که گل نخوریم، راحت بازی می‌کنیم و تیم‌ها را تحت فشار می‌گذاریم تا امتیاز بگیریم.

هافبک تیم فوتبال نفت تهران ادامه داد: مقابل سیاه‌جامگان هم کار سختی داریم و نباید از حالا بگوییم سه امتیاز را می‌گیریم. تیم‌های رسول خطیبی همیشه خوب و با انگیزه بازی می‌کنند و این بار هم با تماشاگران پرشور مشهدی کار ما را سخت خواهند کرد. البته هواداران سیاه‌جامگان از تیم شهرشان انتظار دارند و بعید می‌دانم آنها مقابل ما دفاعی بازی کنند.

امیری در پایان گفت: اینکه نفت تیم بزرگی شده و همه از این تیم ترس دارند، همه مقابل ما بسته بازی می‌کنند، مثلاً در بازی هفته قبل مقابل صبای قم، این تیم خیلی دفاع کرد. موقعیت‌ها، میزان دوندگی، حفظ توپ ما چند برابر صبا بود اما آنها دفاع کردند و اجازه نمی‌دادند که گل بزنیم و در نهایت، دقایق پایانی بازی بود که به گل رسیدیم.

 

منبع:ورزش۳


 

 

 

پاسخی بگذارید