تاریخ: ۸:۵۹ :: ۱۳۹۴/۰۵/۲۱
نام نویسنده: sobhan

بازیکن تیم فوتبال قهرمان سوپر جام اروپا، خبر جدایی خود از بارسلونا و پیوستن به منچستریونایتد را تکذیب کرد.  به گزارش مازند اسپرت ازگاردین، با وجود علاقه مندی منچستریونایتد به جذب پدرو رودریگز بازیکن بارسلونا، وی جدایی خود را از این تیم تکذیب کرد.پیش از این، روبرت فرناندز، مدیر باشگاه بارسلونا، تایید کرده بود که […]

بازیکن تیم فوتبال قهرمان سوپر جام اروپا، خبر جدایی خود از بارسلونا و پیوستن به منچستریونایتد را تکذیب کرد.

 به گزارش مازند اسپرت ازگاردین، با وجود علاقه مندی منچستریونایتد به جذب پدرو رودریگز بازیکن بارسلونا، وی جدایی خود را از این تیم تکذیب کرد.
پیش از این، روبرت فرناندز، مدیر باشگاه بارسلونا، تایید کرده بود که پدرو خواستار ترک بارسلونا شده است.
وی که دیشب دردیدار بارسلونا برابرسویا در سوپرجام اروپا، گل قهرمانی بارسا را به ثمر رساند، تصمیم خود را در این باره عوض کرد.
این مهاجم ۲۸ ساله اسپانیایی، پنج دقیقه قبل از اتمام وقت اضافه دوم گل پنجم بارسا را به ثمر رساند.
لوئیس فان خال سرمربی منچستریونایتد اعلام کرد که مایل است پدرو را به خدمت بگیرد، ولی مدیرباشگاه بارسلونا گفت که حاضرنیست این مهاجم را کمتر از ۳۰میلیون یورو بفروشد.
پدرو دراین باره گفت: من با رئیس باشگاه و دیگران صحبت کردم. این موقعیت دشواری است.البته که می خواستم ازابتدا شروع کنم. نمی دانم چه پیش خواهد آمد، ولی همیشه طرفدار بارسا خواهم بود.
وی در پاسخ به این سوال که آیا می خواهد بارسا را ترک کند؟، گفت: نه، ولی درموقعیت دشواری قرار دارم. این مساله مربوط به پول نمی باشد. بلکه به خاطر مدت زمان حضور من در میادین است.
خاویرماسکرانو هافبک سابق لیورپول و هم تیمی او ضمن ابراز امیدواری به ماندن پدرو در این تیم گفت: او همیشه با ما است.
لیونل مسی که در دیدار دیشب دو گل به ثمر رساند نیز دراین باره گفت: بازیکنان و باشگاه نمی دانند تصمیم او چیست. ولی هر تصمیمی که بگیرد برای او آرزوی خوشبختی می کنیم.
انتظار می رود که داوید دخه آ درمنچستریونایتد بماند و از فهرست خرید رئال مادرید خارج شود. ولی شیاطین سرخ برای تقویت خط حمله خود مایل است تا پایان نقل و انتقالات تابستانی، پدرو را به خدمت بگیرد.

پاسخی بگذارید