تاریخ: ۸:۵۹ :: ۱۳۹۴/۰۵/۲۱
نام نویسنده: sobhan

سرمربی تیم فوتبال چارلتون اتلتیک عملکرد و گل مهاجم ایرانی تیمش را در دور نخست از رقابت‌های جام اتحادیه فوتبال انگلیس مورد تمجید قرار داد. به گزارش “مازنداسپرت“، تیم فوتبال چارلتون اتلتیک شب گذشته (سه‌شنبه) در دور نخست از جام اتحادیه فوتبال انگلیس میزبان تیم دسته چهارمی داگنهام بود و موفق شد این تیم را […]

سرمربی تیم فوتبال چارلتون اتلتیک عملکرد و گل مهاجم ایرانی تیمش را در دور نخست از رقابت‌های جام اتحادیه فوتبال انگلیس مورد تمجید قرار داد.

به گزارش “مازنداسپرت“، تیم فوتبال چارلتون اتلتیک شب گذشته (سه‌شنبه) در دور نخست از جام اتحادیه فوتبال انگلیس میزبان تیم دسته چهارمی داگنهام بود و موفق شد این تیم را با نتیجه قاطع ۴ بر یک شکست دهد و به دور دوم صعود کند. در رقم خورد این پیروزی رضا قوچان‌نژاد، مهاجم ایرانی چارلتون که در دقیقه ۶۲ به میدان رفت سهیم شد و گل چهارم تیمش را در دقیقه ۷۶ به ثمر رساند.

گلزنی و عملکرد خوب قوچان‌نژاد در این بازی در حالی توجه گای لوزون، سرمربی چارلتون را جلب کرد که درباره آینده او در این تیم ابهاماتی وجود دارد.

لوزون پس از این بازی در گفت‌‌و‌گو با سایت باشگاه چارلتون، در پاسخ به این سؤال که آیا بازی و گلزنی قوچان‌نژاد تأثیری روی آینده او خواهد داشت، گفت: رضا یک گل حیرت‌آور را در سطحی بسیار بالا و با کلی مهارت به ثمر رساند. ما از او راضی هستیم، اما باید ببینیم که آینده‌اش چگونه خواهد شد.

تأکید لوزون بر رضایتش از عملکرد قوچان‌نژاد در حالی است که گفته می‌شود یک تیم دسته دومی در اسپانیا خواهان جذب اوست.

منبع:ورزش۳

 


 

 

 

پاسخی بگذارید