تاریخ: ۸:۴۰ :: ۱۳۹۴/۰۵/۲۱
نام نویسنده: sobhan

به گزارش “مازنداسپرت“، قوچان نژاد که بعد از یک فصل دوری از چارلتون، در این دیدار به عنوان بازیکن جانشین به میدان رفت، در دقیقه ۷۷ گل چهارم تیمش را به ثمر رساند. این اولین گل او برای چارلتون از آوریل ۲۰۱۴ (فروردین ۹۳) است.   چارلتون با گلزنی رضا قوچان نژاد، مقابل تیم نه […]

به گزارش “مازنداسپرت“، قوچان نژاد که بعد از یک فصل دوری از چارلتون، در این دیدار به عنوان بازیکن جانشین به میدان رفت، در دقیقه ۷۷ گل چهارم تیمش را به ثمر رساند. این اولین گل او برای چارلتون از آوریل ۲۰۱۴ (فروردین ۹۳) است.

 

چارلتون با گلزنی رضا قوچان نژاد، مقابل تیم نه چندان مطرح داگنام با نتیجه ۴-۱ پیروز شد و به مرحله دوم رقابت های جام اتحادیه فوتبال انگلیس صعود کرد.

گای لوزون، سرمربی چارلتون، در این دیدار تیمش را با ۶ تغییر نسبت به پیروزی ابتدای هفته مقابل کیو پی آر به میدان فرستاد و در همان نیمه اول، دو بار توسط تونی وات (۲۶) وکارلان آهارنه گرانت(۴۰) به گل رسیدند. زک برگدیچ در دقیقه ۵۷ گل سوم را به ثمر رساند و قوچان نژاد هم که در دقیقه ۶۲ جانشین تونی وات شد، در فاصله ۱۳ دقیقه به پایان بازی، زننده گل چهارم چارلتون بود.
چارلتون فصل جدید رقابت های چمپیون شیپ را با پیروزی ۲-۰ مقابل کوئینزپارک رنجرز آغاز کرد. آنها در ابتدای هفته با گل های تونی وات و مورگان فاکس، حریف تازه سقوط کرده از لیگ برتر را شکست دادند تا شروعی امیدوار کننده برای فصل جدید داشته باشند.

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید