تاریخ: ۸:۳۷ :: ۱۳۹۴/۰۵/۲۱
نام نویسنده: sobhan

لیونل مسی با دو گلی که در سوپرجام اروپا به سویا زد، با رکورد ۸۰ گل زده کریستیانو رونالدو در تمام رقابت های باشگاهی اروپا برابری کرد.   به گزارش “مازنداسپرت“، بارسلونا و سویا از ساعاتی پیش در تفلیس برای تعیین فاتح سوپرجام اروپا به مصاف هم رفته اند که در پایان ۹۰ دقیقه به […]

لیونل مسی با دو گلی که در سوپرجام اروپا به سویا زد، با رکورد ۸۰ گل زده کریستیانو رونالدو در تمام رقابت های باشگاهی اروپا برابری کرد.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، بارسلونا و سویا از ساعاتی پیش در تفلیس برای تعیین فاتح سوپرجام اروپا به مصاف هم رفته اند که در پایان ۹۰ دقیقه به تساوی ۴-۴ رضایت دادند. دو گل از چهار گل بارسلونا را مسی از روی ضربه آزاد به ثمر رساند.

این اولین بار از سال ۲۰۰۷ بود که یک بازیکن از بارسلونا در یک بازی دو گل از روی ضربه آزاد به ثمر می رساند. آخرین بار این رونالدینیو بود که در بازی با بتیس، دو گل بدین شکل به ثمر رسانده بود.

با این دو گل، مسی با رکورد ۸۰ گل زده رونالدو در رقابت های باشگاهی اروپا برابری کرد. پس از این دو، رائول با ۷۶ گل و اینزاگی با ۷۰ گل قرار دارند. مسی این فرصت را دارد تا در وقت های اضافه، با زدن یک گل دیگر، از رکورد رونالدو نیز پیشی بگیرد.

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید