تاریخ: ۱۰:۵۲ :: ۱۳۹۵/۰۹/۱۰
نام نویسنده: sobhan

ورزش > فوتبال ملی – سرانجام یورگن کلوب با سئوالی درباره خرید ستاره ایرانی مواجه شد و آن را رد نکرد.   به گزارش مازند اسپرت؛یكي دو ماهي هست كه با درخشش سردار آزمون در ليگ قهرمانان اروپا بحث احتمال انتقالش به ليورپول انگلستان قوت گرفته. سردار بعد از سه فصل بازي در ليگ روسيه حالا جوان […]

ورزش > فوتبال ملی – سرانجام یورگن کلوب با سئوالی درباره خرید ستاره ایرانی مواجه شد و آن را رد نکرد.

 

به گزارش مازند اسپرت؛یكي دو ماهي هست كه با درخشش سردار آزمون در ليگ قهرمانان اروپا بحث احتمال انتقالش به ليورپول انگلستان قوت گرفته. سردار بعد از سه فصل بازي در ليگ روسيه حالا جوان اول فوتبال اين كشور شده و با تيم شگفتي سازش روستوف توانسته گلزني به اتلتيكو مادريد و بايرن مونيخ را تجربه كند و لقب مسي ايران را بگيرد.

اولين بار اين گاردين بود كه نوشت استعدادياب هاي ليورپول سردار را زير نظر دارند و قرار است اين بازيكن ايراني در ژانويه به شهر بندري انگلستان و تيم محبوب اين شهر برود اما اولين گفت و گوي كلوب درباره زمستان نشاني از اين خريد نداشت.

او ترجيح داد بگويد براي تيمش وينگر مي خواهد. آن زمان البته هنوز تعداد مصدومان خط حمله تيمش اين قدر زياد نشده بودند و هنوز كوتينيو را هم از دست نداده بود.

البته خود سردار هم كه حالا قيمت انتقالش را نزديك ٤ ميليون يورو تخمين مي زنند با اينكه گفته بود شيفته بازي در ليورپول و كار با كلوب است اما تاكيد داشت پيشنهادي رسمي براي انتقال نداشته است.

اين بار اما كار از شايعه گذشته و در كنفرانس خبري در ليورپول، بعد از بازي شب گذشته حذفي تيم بندري، از كلوب درباره آزمون پرسيدند.ESPN اين ماجرا را روايت كرده است.

از كلوب درباره مصدوميت كوتينيو و احتمال جذب گزينه هاي تازه مثل سردار آزمون پرسيدند و اسم سردار را به صراحت آورده اند كه كلوب پاسخ داده:«ما همیشه استعدادهای بالقوه را زیر نظر داریم اما این به معنای خرید آنها نیست. کلوپ ادامه داد: ما به طور تمام وقت در حال کار هستیم و بخشی از این کار زیر نظر گرفتن بازار نقل و انتقالات و استعدادهاست اما این به معنای این نیست که ما حتماً آن بازیکنان را به خدمت خواهیم گرفت، بلکه ما فقط می خواهیم از اتفاقات اطراف خود مطلع باشیم، در واقع من بازیکنان مد نظر شما را حتی قبل از مصدومیت کوتینیو زیر نظر داشتم اما باز هم می گویم این لزوماً به معنای اضافه شدن آنها به لیورپول نیست.»

 سرمربی آلمانی لیورپول احتمال خريد يار ايراني را رد نكرده و گفته:«ما از هم اکنون خیلی از برنامه‌های خود را چیده‌ایم مانند برنامه های تابستان و حتی محل اردوی تیم اما در خصوص خرید بازیکن جدید همه چیز به شرایط تیم و اینکه آیا باز هم بازیکنی مصدوم خواهد شد یا خیر بستگی دارد. »

شرط اين انتقال اما شرايط باشگاه انگليسي است:« تازمانی که فکر می کنم بازیکنان جوان ما می‌توانند جای مصدومان را پر کنند به خرید بازیکن جدید فکر نمی‌کنم اما هر زمانی که به این نتیجه رسیدم بازیکن جدید نیاز داریم این کار را خواهم کرد و در غیر این صورت قرارداد جدید بسته نخواهد شد. »

پاسخی بگذارید