تاریخ: ۱۰:۴۰ :: ۱۳۹۵/۰۹/۱۰
نام نویسنده: sobhan

حسن روشن می‌گوید: منصوریان بچه خوبی است اما مربی خوبی نیست. به گزارش مازند اسپرت؛علیرضا منصوریان مورد انتقاد پیشکسوتان باشگاه استقلال است چون به قول جواد زرینچه او بین خودش و پیشکسوتان ایین باشگاه حصار کشیده است. حسن روشن که همیشه در قابل یک منتقد در مورد مربیان استقلال ظاهر  می‌شود می‌گوید: همیشه گفته ام […]

حسن روشن می‌گوید: منصوریان بچه خوبی است اما مربی خوبی نیست.

به گزارش مازند اسپرت؛علیرضا منصوریان مورد انتقاد پیشکسوتان باشگاه استقلال است چون به قول جواد زرینچه او بین خودش و پیشکسوتان ایین باشگاه حصار کشیده است.
حسن روشن که همیشه در قابل یک منتقد در مورد مربیان استقلال ظاهر  می‌شود می‌گوید: همیشه گفته ام استقلال یک مربی بزرگ خارجی می خواهد چون داخلی‌ها ظرفیت ندارند که انتقاد را تحمل کنند.
وی درباره منصوریان می‌گوید: من اصلا بازی های استقلال را نگاه نمی کنم که بخواهم در موردش صحبت کنم. من از منصوریان تعریف می کنم اما از اخلاق او و از دوران فوتبال بازی کردنش، نه از دوارن مربیگری. او بازیکن خوبی بوده و بچه خوبی هم هست اما هیچوقت نگفتم منصوریان مربی خوبی است. دلیلی ندارد وقتی یک نفر مربی خوبی نیست حرفی از او بزنم یا تعریفش کنم.

وی در مورد اینکه گفته بود برانکو مربی خوبی نیست گفت: هواداران پرسپولیس را ناراحت کردید.من اصلا نگفتم برانکو مربی خوبی نیست. گفتم او روانشناس بوده و همراه بلاژویچ به ایران آمد و الان هم چون وسط فصل به ایران آمده معلوم میشود مربی بزرگی نیست چون مربی بزرگ وسط فصل بیکار نمی ماند. هرچند نتیجه هم گرفته و نهایتا حرف ما که گفته بودیم استقلال و پرسپولیس به مربیان خارجی نیاز دارند درست از آب درآمد اما اینکه بگوییم او مربی خیلی بزرگی است، درست نیست.

پاسخی بگذارید