تاریخ: ۱۰:۳۵ :: ۱۳۹۵/۰۹/۱۰
نام نویسنده: sobhan

مهاجم تیم ملی ایران می‌گوید: حتی می‌توانیم تیم های بزرگ دنیا را شکست دهیم. به گزارش مازند اسپرت؛سردار آزمون در مصاحبه‌ای مفصل پیرامون حضورش در روسیه با یکی از شبکه‌های ورزشی این کشور به صحبت پرداخته است. وی در این گفت‌و‌گو مدعی است اگر ایران بخواهد حتی می‌تواند برزیل را هم شکست دهد. متن بخشی […]

مهاجم تیم ملی ایران می‌گوید: حتی می‌توانیم تیم های بزرگ دنیا را شکست دهیم.

به گزارش مازند اسپرت؛سردار آزمون در مصاحبه‌ای مفصل پیرامون حضورش در روسیه با یکی از شبکه‌های ورزشی این کشور به صحبت پرداخته است.
وی در این گفت‌و‌گو مدعی است اگر ایران بخواهد حتی می‌تواند برزیل را هم شکست دهد.
متن بخشی از این مصاحبه را بخوانید:
 گفتی ایران بهترین تیم آسیا است. الان بهترین فرصت برای ایران است تا به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه صعود کند.

ایران در صدر رنکینگ تیم‌های آسیا قرار دارد و بازیکنان جوان زیادی در تیم ملی هستند. بنابراین نیروی قدرتمندی برای صعود به جام جهانی ۲۰۱۸ داریم. باید بسیار خوب بازی کنیم و با قرار گرفتن در رتبه اول یا دوم جدول رده بندی بدون رفتن به مرحله پلی آف راهی جام جهانی شویم. پس از صعود هم نباید فقط به فکر حضور در جام جهانی و قرار گرفتن در جایگاه چهارمی مرحله گروهی باشیم و به این موضوع بسنده کنیم. این انتخاب خوبی نیست و باید تا جایی که می‌توانیم روند پیشرفت خود را ادامه دهیم.
* این امکان پذیر است؟
البته که امکان پذیر است. اگر می‌خواهیم به سطح بالایی از فوتبال برسیم باید سخت کار کنیم. ما با شیلی بازی کردیم که بازیکنان خوبی همانند ویدال، سانچز و براوو را در اختیار داشت و با دو گل پیروز شدیم. البته همه تلاش کردیم و در آسیا استعدادهایی داریم که می‌توانند تیم‌های بزرگ را شکست دهند.
* برای مثال؟
شیلی و برزیل.
* یعنی می‌توانید برزیل را شکست دهید؟
آنها هم فوتبال بازی می‌کنند و ما هم، چرا نتوانیم برزیل را شکست دهیم؟ البته که می توانیم، اما باید تمامی فاکتورهای و ابزارهای لازم برای مربیان فراهم شوند.

پاسخی بگذارید