تاریخ: ۱۰:۳۳ :: ۱۳۹۵/۰۹/۱۰
نام نویسنده: sobhan

سرمربی تیم فوتسال تأسیسات دریایی گفت: امیدوارم مسخره بازی‌هایی که در فوتسال برای گرفتن نتیجه اتفاق می‌افتد جمع شود. به گزارش مازند اسپرت؛ وحید شمسایی از اتفاقاتی که در فوتسال رخ داده ناراحت است. ووی در خصوص تساوی یک – یک دو تیم تأسیسات دریایی و مقاومت البرز می‌گوید:امیدوارم این مسخره بازی‌های که برای گرفتن […]

سرمربی تیم فوتسال تأسیسات دریایی گفت: امیدوارم مسخره بازی‌هایی که در فوتسال برای گرفتن نتیجه اتفاق می‌افتد جمع شود.

به گزارش مازند اسپرت؛ وحید شمسایی از اتفاقاتی که در فوتسال رخ داده ناراحت است.
ووی در خصوص تساوی یک – یک دو تیم تأسیسات دریایی و مقاومت البرز می‌گوید:امیدوارم این مسخره بازی‌های که برای گرفتن نتیجه اتفاق می‌افتد جمع شود. در یک بازی ۵ – ۶ بار اسکوربورد قطع می‌شود و بازی از تب و تاب می‌افتد. دیگر بازی با مقاومت تمام شده و باید به فکر دیدار روز جمعه باشیم که بازی سختی هم است. شهروند ساری در این فصل تیم بسیار خوبی نشان داده است و با وجود بهره‌گیری از بازیکنانی مانند محمد طاهری و دیگر بازیکنان جوانش و کادرفنی باتجریه‌اش می‌تواند کار را برای هر تیمی سخت کند.
وی در پاسخ به این پرسش که « نظر شما در مورد اتفاقات پیش‌آمده در بازی گیتی‌پسند و حفاری و حکم صادره از سوی کمیته انضباطی چیست» عنوان کرد: من اصلاً در مورد این موضوع صحبت نمی‌کنم و فقط می‌گویم کاری نکنیم که در خیابان وقتی مردم ما را می‌بینند بگویند این چه فوتسالی است. کاری نکنیم مردم از این رشته زده شوند، کاری نکنیم به خاطر اشتباهات یک فرد، همه جامعه فوتسال ضرر کنند. اگر این اتفاقات بیفتد صدا و سیما دیگر رغبتی به پخش بازی‌های فوتسال نخواهد داشت چون درگیری و حاشیه زیادی دارد. کاری نکنیم بگویند درِ این رشته‌ را ببندید.
سرمربی تیم فوتسال تأسیسات دریایی تصریح کرد: من در جایگاهی نیستم که بخواهم در مورد حکم کمیته انضباطی نظر بدهم و اصلاً نمی‌خواهم که نظر بدهم اما حرفم این است که باید کاری کنیم در آینده اتفاقات بدتری نیفتد. باید کاری کنیم کسی نتواند اشتباهات بچه‌گانه انجام دهد.
شمسایی در مورد صحبت‌های مطرح شده درباره برگشتش به تیم ملی فوتسال، گفت: حرف من تحریف شد، مثل اینکه شما ۲۰ خط انشا بنویسید و فقط یک خطش خوانده شود. بعد از دیدار مقابل مقاومت دو دوربین به سمتم آمدند و با من صحبت کردند. آنها به من گفتند شما برمی‌گردید به تیم ملی و من هم گفتم چنین کاری نمی‌کنم، بخاطر اینکه نه تیم ملی احتیاجی به من دارد نه من احتیاجی به تیم ملی. من بازی‌هایم را برای تیم ملی انجام داده‌ام و سال ۲۰۱۲ هم اعلام کردم که دیگر در تیم ملی بازی نمی‌کنم چون جوانان بسیار خوبی داریم.
وی افزود: در ادامه در خصوص رکورد گلزنی‌ام سوال شد که من گفتم اگر کسی منافع کشورش را دوست داشته باشد چند بازی دوستانه با تیم‌های ضعیف تدارک می‌بیند تا من بیایم و بازی کنم، البته اگر برایشان مهم است. خودم نه پیشنهادی داده‌ام و نه درخواستی کرده‌ام. من گل‌هایم را قبلاً به تمام تیم‌های قدرتمند دنیا زده‌ام، اما حالا که به اینجا رسیده، اگر برای مسئولان مهم است می‌توانند چنین کاری کنند. حتی من با ناظم‌الشریعه صحبت کردم و گفتم که فکر نکنید من چنین پیشنهادی داده‌ام، فقط یک سوال بود و من جواب دادم.

پاسخی بگذارید