تاریخ: ۱۳:۱۳ :: ۱۳۹۴/۰۵/۲۰
نام نویسنده: sobhan

  سرخیو راموس که از ناحیه پای راست در بازی مقابل بایرن مصدوم شده بود، امروز با رفع مصدومیتش به تمرینات بازگشت.         به گزارش “مازنداسپرت“، مدافع راست ارزشمند و کاپیتان اول رئال مادرید که به احتمال فراوان تا دو روز دیگر قرارداد جدیدش را به امضا خواهد رساند تا به جنجال […]

 

سرخیو راموس که از ناحیه پای راست در بازی مقابل بایرن مصدوم شده بود، امروز با رفع مصدومیتش به تمرینات بازگشت.

 

 

 

 

به گزارش “مازنداسپرت“، مدافع راست ارزشمند و کاپیتان اول رئال مادرید که به احتمال فراوان تا دو روز دیگر قرارداد جدیدش را به امضا خواهد رساند تا به جنجال های یکی دو ماه گذشته پایان دهد، روز گذشته فیلمی کوتاه از تمریناتش با تردمیل ضد جاذبه در صفحه احتماعی خود منتشر کرد.

راموس با استفاده از این دستگاه اختراع شده توسط ناسا، موفق شد خیلی زود بر مشکل پای خود غلبه کند. پیش از این رونالدو و اینیستا نیز از این تردمیل برای حل مشکل مصدومیت خود استفاده کرده بودند.

در این دستگاه جالب، وزن انسان ۲۰ درصد کاهش پیدا می کند و بطور مثال، راموس ۷۵ کیلویی، زمان دویدن روی این تردمیل، وزنی حدود ۶۰ کیلو پیدا خواهد کرد. ناسا از این دستگاه برای ریکاوری عضلانی فضانوردانی که به تازگی از فضا بازگشته اند استفاده می کند. رئال مادرید نیز چند نمونه از این تردمیل را خریداری کرده و در کمپ والدبباس تعبیه کرده است.

 

منبع:ورزش۳

 

 

 

 

پاسخی بگذارید