تاریخ: ۱۹:۰۸ :: ۱۳۹۵/۰۹/۰۹
نام نویسنده: sobhan

طه مرتضوی بازیکن چپ پای تیم فوتسال شهروند ساری با نظر خادم الشریعه سرمربی تیم ملی،به اردوی تیم ملی فوتسال ایران دعوت شد. به گزارش خبرنگار مازند اسپرت؛طه مرتضوی در این فصل ۶ گل به ثمر رساند و از ستون های تیم شهروند در بازی های این فصل به حساب می آید هواداران ساروی به […]

45252452طه مرتضوی بازیکن چپ پای تیم فوتسال شهروند ساری با نظر خادم الشریعه سرمربی تیم ملی،به اردوی تیم ملی فوتسال ایران دعوت شد.

به گزارش خبرنگار مازند اسپرت؛طه مرتضوی در این فصل ۶ گل به ثمر رساند و از ستون های تیم شهروند در بازی های این فصل به حساب می آید هواداران ساروی به خاطر شوت های سنگینش،لقب طه آرپیچیزن را به او دادند.
اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتسال به منظور انجام دیدارهای دوستانه با تیم ملی روسیه که در روزهای ۱۵ و ۱۶ آذرماه برگزار می شود از روز جمعه ۱۲ آذرماه آغاز خواهد شد.
۲۳ بازیکن دعوت شده باید ساعت ۱۹ روز جمعه ۱۲ آذرماه در هتل آکادمی خود را به کادر فنی معرفی کنند.
این اردو تا روز چهارشنبه ۱۷ آذرماه ادامه خواهد داشت.
هواداران شهروند ساری در اعلام نظرسنجی کمیته فوتسال به عنوان پرشورترین هوادار فوتسال در کشور شناخته شدند و این هواداران هم بنا به شرایط بازیکنان،لقب هایی هم برای بازیکنان تیم محبوبشان در نظر گرفتند مانند : مرتضی آقای گل برای مرتضی عظیمایی که ۲۴۳گل در فصل های قبل و ۹گل هم در این فصل به ثمر رساند و یا لقب محمود خمپاره چی برای محمود لطفی که شوت هایی غیرقابل مهار می زند.

به گزارش خبرنگار مازند اسپرت؛شهروند ساری با ۲۰ امتیاز در رده ششم جدول رده بندی قرار دارد.

 

صانعی برای بازی با روسیه اعلام کرداعلام اسامی ۲۰ بازی نهایی تیم ملی امید

به گزارش خبرنگار مازند اسپرت؛تمرینات آماده سازی تیم ملی امید فوتسال به منظور انجام دیدارهای دوستانه با تیم ملی زیر ۲۰ سال روسیه که در روزهای ۱۵ و ۱۶ آذرماه  در سالن هندبال برگزار می شود، از روز جمعه ۱۲ آذرماه در آکادمی ملی فوتبال آغاز می شود.

برهمین اساس علی صانعی – سرمربی تیم ملی امید فوتسال ۲۰ بازیکن را به این اردو دعوت کرد.
اسامی بازیکنان دعوت شده به این اردو به شرح زیر است:
آذربایجان شرقی: سجاد افضلی – حسین رزمی – سامان دشن – بهنام فعال – توحید لطفی
البرز: محمد حیدری
تهران: ابوالفضل شهبازی
خراسان رضوی: هاشم سجادیان – محمدجواد رضایی – سجاد امانی
خوزستان: امید رستمی – سعید ابراهیمی – امید خانی
کردستان : سینا صمدی
قم: مهدی کبیری – سیدحسین رضوی
مازندران: علی حسن پور
مرکزی: بهنام فکور – محمد جامع – مهدی کریمی
گفتنی است، بازیکنان باید روز جمعه ۱۲ آذر ماه راس ساعت١٢ ظهر در مهمانسرای شماره یک آکادمی ملی فوتبال خود را به کادر فنى معرفى کنند. همچنین  اردوی فوق تا روز چهارشنبه ۱۷ آذرماه ادامه خواهد داشت.

پاسخی بگذارید