تاریخ: ۱۳:۱۱ :: ۱۳۹۴/۰۵/۲۰
نام نویسنده: sobhan

رقابت‌های تیراندازی جام جهانی آذربایجان در رشته تفنگ ۵۰ متر درازکش مردان در سه گروه برگزار شد و طی آن نمایندگان کشورمان به مرحله مقدماتی نرسیدند.   به گزارش “مازنداسپرت” رقابت‌های این رشته با حضور بیش از ۱۱۰ ورزشکار از سراسر جهان، در سه گروه برگزار شد که ۳ نماینده از کشورمان در راندهای اول، […]

رقابت‌های تیراندازی جام جهانی آذربایجان در رشته تفنگ ۵۰ متر درازکش مردان در سه گروه برگزار شد و طی آن نمایندگان کشورمان به مرحله مقدماتی نرسیدند.

 

به گزارش “مازنداسپرت” رقابت‌های این رشته با حضور بیش از ۱۱۰ ورزشکار از سراسر جهان، در سه گروه برگزار شد که ۳ نماینده از کشورمان در راندهای اول، دوم و سوم به مصاف حریفان خود رفتند.

در راند اول، حسین باقری مرد شماره چهار جهان، در رقابت با حریفان خود با امتیاز ۵۹۷٫۹ به کار خود را به پایان داد و در رده سی ونهم این گروه قرار گرفت.

در راند دوم نیز، مهدی جعفری پویا با امتیاز ۶۱۵٫۹ توانست در جایگاه سی و هفتم جهان بایستد و همچنین در ادامه محمد حسین کریمی دیگر ملی پوش ما در این مسابقات نیز در راند سوم به رقابت پرداخت که در پایان توانست با کسب امتیاز ۶۱۰٫۵ در میان ورزشکاران قدرتمند جهان در رده سی و پنجم بایستد.

اما با پایان یافتن رقابت های سه راند رشته تفنگ ۵۰ متر درازکش مردان، چهره راه یافتگان به مرحله مقدماتی که فردا برگزار می شود مشخص شد که علی رغم تلاش ورزشکاران کشورمان، از رسیدن به این مرحله باز ماندند.

مسابقات جام جهانی آذربایجان از ۱۷ الی ۲۴ مرداد ماه با حضور ۱۰۳۸ ورزشکار از ۸۳ کشور جهان در شهر گابالای آذربایجان برگزار می شود که سهمیه المپیک ۲۰۱۶ ریو در آن توزیع می‌شود.

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید