تاریخ: ۱۶:۴۴ :: ۱۳۹۵/۰۹/۰۸
نام نویسنده: sobhan

مسابقات کشتی ازاد و فرنگی نوجوانان و جوانان ناشنوایان کشور انتخابی المپیک ۲۰۱۷ ترکیه و جهانی ۲۰۱۸ روسیه از تاریخ ۱ الی ۳ آذرماه در استان البرز برگزار شد به گزارش مازنداسپرت ؛ مسابقات کشتی ازاد و فرنگی نوجوانان و جوانان ناشنوایان کشور انتخابی المپیک ۲۰۱۷ ترکیه و جهانی ۲۰۱۸ روسیه  که از تاریخ ۱ […]

photo 2016 11 28 20 01 59 Copyمسابقات کشتی ازاد و فرنگی نوجوانان و جوانان ناشنوایان کشور انتخابی المپیک ۲۰۱۷ ترکیه و جهانی ۲۰۱۸ روسیه از تاریخ ۱ الی ۳ آذرماه در استان البرز برگزار شد

به گزارش مازنداسپرت ؛ مسابقات کشتی ازاد و فرنگی نوجوانان و جوانان ناشنوایان کشور انتخابی المپیک ۲۰۱۷ ترکیه و جهانی ۲۰۱۸ روسیه  که از تاریخ ۱ الی ۳ آذرماه در استان البرز برگزار شد با مدال آوری کشتی گیران  مازنی به پایان رسید.

علی مومیوند طلا ۴۲ کیلو نوجوانان آزاد،امیررضا دیوسالار طلا ۵۸ کیلو نوجوانان ،مصطفی شمس نقره نوجوانان ۶۳ کیلو،علی دهقان نقره نوجوانان ۶۹کیلو،جعفر مهدوی برنز نوجوانان ۷۶کیلو را کسب کردند . هدایت این تیم بر عهده  حسین علوی بود و آقایان حسن مدانلو و محمد کنعانی او را در هدایت تیم همراهی کردند.

نتایج انفرادی مسابقات قهرمانی کشور جوانان ناشنوایان به میزبانی هیأت ورزش های ناشنوایان البرز به شرح ذیل می باشد : 

آزاد :

۵۰ کیلوگرم : ۱-خشایار قیصری(مازندران)  2-رضا علی نژاد(خراسان رضوی)  3-امیرحسین علی خانی(البرز) و محمدرضا احمدی(هرمزگان)

۵۵ کیلوگرم : ۱-ناصر کریمی(خراسان رضوی)  2-رضا طاهری(هرمزگان)  3-کریم باغچی(خراسان شمالی) و محمدرضا کمالی مهد(همدان)

۶۰ کیلوگرم : ۱-کیوان رستم آبادی(البرز)  2-محمدحسن نتاج(مازندران)  3-احمدرضا اسماعیلی(خراسان رضوی)

۶۶ کیلوگرم : ۱-محمدجواد یوسفی(مازندران) ۲-حامد عابدی(آذربایجان شرقی)  3-متین صفری(خراسان رضوی) و عرفان توتونچی(کرمانشاه)

۷۴ کیلوگرم : ۱-حمیدرضا کنعانی(مازندران)  2-علی عباسپور(اصفهان)  3-امیرحسین بیاتی(خراسان رضوی)

۸۴ کیلوگرم : ۱-امیر تنها(کرمانشاه)  2-محمدحسن عباسپور(البرز)  3-حسن سعادت(قم)

۹۶ کیلوگرم : ۱-احمد فهیمیان(مازندران)  2-مهدی نصیری(البرز)  3-جواد جنگی(خراسان رضوی)

۱۲۰ کیلوگرم : ۱-محمد رضازاده(مازندران)  2-سجاد ریاحی(خراسان رضوی)  3-امیر یاری(البرز)

فرنگی :

۵۰ کیلوگرم : ۱-عارف غلامی(اصفهان)  2-امیرعباس آخوندی(بوشهر)  3-سجاد طاهریان(البرز) و پوریا رضائی(لرستان)

 55 کیلوگرم : ۱-علی کرمانی(خراسان رضوی)  2-احمد علیزاده(البرز)  3-پیمان موسوی(اردبیل)

۶۰ کیلوگرم : ۱-علیرضا دانشور(اصفهان)  2-رضا اسماعیلی(لرستان)  3-بهزاد معرفت(اردبیل)

۶۶ کیلوگرم : ۱-سجاد اژه ای(اردبیل)  2-رضا یخکشی(مازندران)  3-هادی علیزاده(البرز) 

۷۴ کیلوگرم : ۱-مجتبی اولاد قباد(لرستان)  2-حسن اسدی(اصفهان)  3-محمدرضا قمقمه(اردبیل)

۸۴ کیلوگرم : ۱-شیرزاد مهکی(لرستان)  2-حمیدرضا ردانی پور(اصفهان)  3-علی غفاری(البرز)

۹۶ کیلوگرم : ۱- ابوالفضل عرب(اصفهان)  2-اسماعیل نظری(البرز) 

۱۲۰ کیلوگرم : ۱-امیرحسین فریدون زاده(البرز)  2-محمد افرازی(اردبیل) 

photo 2016 11 28 20 01 40 Copy

photo 2016 11 28 20 01 49 Copy

photo 2016 11 28 20 01 59 Copy

photo 2016 11 28 20 02 08 Copy

photo 2016 11 28 20 02 12 Copy

photo 2016 11 28 20 02 16 Copy

photo 2016 11 28 20 02 19 Copy

photo 2016 11 28 20 02 24 Copy

photo 2016 11 28 20 02 28 Copy

photo 2016 11 28 20 02 32 Copy

photo 2016 11 28 20 03 08 Copy

photo 2016 11 28 20 02 37 Copy

photo 2016 11 28 20 02 42 Copy

photo 2016 11 28 20 02 46 Copy

photo 2016 11 28 20 03 11 Copy

photo 2016 11 28 20 03 23 Copy

photo 2016 11 28 20 03 59 Copy

photo 2016 11 28 20 04 03 Copy

پاسخی بگذارید