تاریخ: ۱۳:۱۷ :: ۱۳۹۵/۰۹/۰۸
نام نویسنده: sobhan

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: اگر بازیکنانی که رفته‌اند برنگردند من هم در بازی با فولاد یزد روی نیمکت نمی‌نشینم. به گزارش مازنداسپرت، محمود فکری درباره آخرین شرایط تیم نساجی مازندران اظهار داشت: ما نه مدیرعامل داریم نه مالک، ظاهرا مدیرعامل هم قبل از استعفا به تعدادی از بازیکنان متممی داده که براساس آن […]

05050505سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: اگر بازیکنانی که رفته‌اند برنگردند من هم در بازی با فولاد یزد روی نیمکت نمی‌نشینم.

به گزارش مازنداسپرت، محمود فکری درباره آخرین شرایط تیم نساجی مازندران اظهار داشت: ما نه مدیرعامل داریم نه مالک، ظاهرا مدیرعامل هم قبل از استعفا به تعدادی از بازیکنان متممی داده که براساس آن می‌توانند آنها در نیم فصل از تیم نساجی جدا شوند. چنین اتفاق‌هایی ضربه زدن به تیم ما است. مشکلات نساجی یکی دو تا نیست.

وی افزود: دوازده بازیکن ما رفته‌اند تا یا پول بگیرند یا متمم قرارداد و سپس به تیم اضافه شوند. اگر آن بازیکنان به تیم برنگردند من هم در هفته پانزدهم لیگ دسته اول در بازی با فولاد یزد روی نیمکت نمی‌نشینم. شرایط تیم ما از راه‌آهن بدتر است . ما فقط طرفداران عاشق داریم که خط قرمزشان نساجی است. مالک باشگاه ۳-۲ ماه است نمی‌خواهد تیم‌داری کند.

 

 

پاسخی بگذارید