تاریخ: ۱۳:۱۲ :: ۱۳۹۵/۰۹/۰۸
نام نویسنده: sobhan

مهاجم تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: بهتر است برخی افراد در قرارداد بازیکنان سرک نکشند و کارشان را انجام بدهند. به گزارش مازنداسپرت، نساجی هر روز اتفاقاتی را در دل خود می بیند که تیم را دستخوش مسائلی می کند که در شأن باشگاه مازندرانی نیست. محمد عباس زاده در پی صحبت هایی که درباره […]

00505مهاجم تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: بهتر است برخی افراد در قرارداد بازیکنان سرک نکشند و کارشان را انجام بدهند.

به گزارش مازنداسپرت، نساجی هر روز اتفاقاتی را در دل خود می بیند که تیم را دستخوش مسائلی می کند که در شأن باشگاه مازندرانی نیست.

محمد عباس زاده در پی صحبت هایی که درباره او از سوی هم تیمی هایش بیان شده گفت: فقط به خاطر موفقیت نساجی سکوت می کنم و حرفی نمی زنم چون ما همه رفیق هستیم و باید کنار هم بازی کنیم. فقط موفقیت نساجی برایم مهم است نه مصاحبه کردن؛ پاسخ امروزم را به نیم فصل موکول می کنم چراکه نمی خواهم برای نساجی با این مصاحبه بازی ها حاشیه ای درست شود و به مانند آقایان آرامش را از تیم بگیرم، اهمیت نساجی برایم بیشتر از این لج و لجبازی هاست. صحبتم را با این جمله به پایان می برم که یک شیر هیچ وقت خودش را نگران عقاید گوسفندها نمی کند!

وی درباره صحبت های انجام شده گفت: به خودم قول داده ام دیگر وارد حاشیه نشوم اما بعضی ها با صحبت هایی که انجام می دهند جو را به نحوی پیش می برند که نمی توان سکوت کرد. آقایی که می آید و می گوید در بند قرارداد ما نوشته شده که نیم فصل می توانیم برویم، باید بگویم ما در بند قراردادمان چیزی اضافه نشده است. 

وی افزود: اگر آقایان دلشان بابت چنین صحبت هایی خوش است، خوشحالیم که آنها بابت چنین موضوعی دلخوش اند. حرف ما این است که خوشحال باشند اما با گفتن واقعیت نه با دروغ؛ این رفتارها درست نیست، آنها می خواهند خودشان را بیگانه جلوه دهند و بگویند که ما تافته جدا بافته ایم  ما این را نمی پذیریم، این ها همه سیاه بازی و زبان بازی است. این حرکات برای مردم فوتبال فهم مازندران تکراری شده، آنها فکرش را هم نمی کردند که مقابل آلومینیوم اراک حاضر شویم و در خانه حریف یک امتیاز شیرین را کسب کنیم و همین موضوع دلشان را به درد آورده است.

عباس زاده برای روشن شدن موضوع حضورش در مازندران اظهار داشت: درباره حضورم در قائمشهر باید بگویم قرار نبود به نساجی بیایم و پیشنهادات بسیاری از لیگ برتر داشتم اما به اینجا آمدم تا به تیم شهرم کمک کنم. 

کاپیتان نساجی حرکت هم تیمی مورد نظرش را حرفه ای نمی داند و تصریح کرد: یک بازیکن حرفه ای کاری به اتفاقاتی که حول تیمش می افتد ندارد و با بازی‌اش همه چیز را به اثبات می رساند تا اینجای کار با توجه مشکلاتی که در نساجی بود ۹ گل به ثمر رساندم و بالاتر از حریفانم قرار گرفتم. همانطور که پیش از این گفته ام نه اعتصاب و نه هیچ چیزی باعث نمی شود که من را از هدفم دور کند و چنین موضوعاتی برایم اهمیتی ندارد حتی به صورت انفرادی تمرین می کنم تا بدنم افت نکند و همیشه آماده بازی باشد. 

وی تاکید کرد: هر بازیکنی پیش از حضور در هر تیمی قطعا شرایطی دارد و آن شرایط را در بندهای قراردادش قید می کند، من هم طبق روال خواسته هایی از مدیران نساجی داشتم که آنها آن شروط را پذیرفتند و در قراردادم قید کردم و امضا شد. باز هم به کسانی که درباره اضافه شدن بندی به قراردادم صحبت کرده اند یادآور می شوم که آن بندهایی که پیش از شروع فصل و زمان حضورم در نساجی در قراردادم ثبت شده است، خواهشا فوتبال بازی کنند و در کار یکدیگر سرک نکشند.

پاسخی بگذارید