تاریخ: ۱۲:۵۴ :: ۱۳۹۴/۰۵/۲۰
نام نویسنده: sobhan

روز گذشته بین چریشف و مدیریت رئال مادرید، جلسه ای برای تعیین وضعیت این ستاره جوان روس برگزار شد و طبق ادعای رسانه های اسپانیا، همه چیز مثبت و خوب پیش رفته است.   به گزارش “مازنداسپرت“، چریشف سه سال پیش در تیم دوم رئال بازی می کرد اما تابستان ۲۰۱۳ او به سویا قرض […]

روز گذشته بین چریشف و مدیریت رئال مادرید، جلسه ای برای تعیین وضعیت این ستاره جوان روس برگزار شد و طبق ادعای رسانه های اسپانیا، همه چیز مثبت و خوب پیش رفته است.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، چریشف سه سال پیش در تیم دوم رئال بازی می کرد اما تابستان ۲۰۱۳ او به سویا قرض داده شد. مصدومیت به وی اجازه نداد تا در سویا بدرخشد و تابستان گذشته به ویارئال بصورت قرضی منتقل شد. او در ویارئال برعکس سویا بسیار خوش درخشید و رئالی ها را متقاعد کرد تا در تور پیش فصل امسال، جایی برای وی اختصاص دهند.

چریشف در تمام بازی های پیش فصل رئال به میدان رفت و با ارائه بازی های خوب، توانست رضایت بنیتس را جلب کند. با این وجود تا روز گذشته تمایل قلبی چریشف نه حضور در تیم اول رئال که انتقال قرضی به تیمی دیگر بود.

او همراه ایجنتش روز گذشته در جلسه ای با مدیران رئال شرکت و تقاضای خود را نیز مطرح کرد؛ تقاضایی که با پاسخ منفی روبرو شد. سرمربی رئال به مدیریت باشگاه اطلاع داده است که برای فصل آتی روی چریشف حساب باز کرده و راضی به انتقال قرضی او نیست. بدین ترتیب اگر اتفاق خاصی نیفیتد، چریشف فصل جاری را با پیراهن تیم اول رئال مادرید آغاز خواهد کرد.

 

منبع:ورزش۳

 

 

 

 

پاسخی بگذارید