تاریخ: ۱۳:۲۹ :: ۱۳۹۵/۰۹/۰۷
نام نویسنده: sobhan

سرمربی تیم ملی اسکی آلپاین ایران می‌گوید در حال حاضر شاگردانش از شرایط بدنی خوبی برخوردارند و منتظر آغاز تمرینات فنی بر روی برف هستند.   به گزارش  مازند اسپرت علی‌داد ساوه‌شمشکی در گفت‌وگو با سایت فدراسیون اسکی، در مورد آخرین شرایط اسکی‌بازان حاضر در اردوی آماده‌سازی تیم ملی آلپاین ایران اظهار داشت: خوشبختانه نفرات حاضر […]

خبرگزاری فارس: باید عقب‌افتادگی دو ساله را جبران کنیم/اسکی‌بازان شرایط خوبی دارند

سرمربی تیم ملی اسکی آلپاین ایران می‌گوید در حال حاضر شاگردانش از شرایط بدنی خوبی برخوردارند و منتظر آغاز تمرینات فنی بر روی برف هستند.

 

به گزارش  مازند اسپرت علی‌داد ساوه‌شمشکی در گفت‌وگو با سایت فدراسیون اسکی، در مورد آخرین شرایط اسکی‌بازان حاضر در اردوی آماده‌سازی تیم ملی آلپاین ایران اظهار داشت: خوشبختانه نفرات حاضر در اردو از شرایط خوبی برخوردار هستند و در چهارمین مرحله از اردوی آماده‌سازی به سطح مطلوبی از آمادگی دست یافته‌ایم.

وی افزود: در حال حاضر از نظر بدنی اسکی‌بازان حاضر در اردو شرایط خوبی دارند و با آغاز فعالیت پیست‌های اسکی کار بر روی برف را آغاز خواهیم کرد تا از نظر فنی نیز به شرایط مطلوبی دست پیدا کنیم.

سرمربی تیم ملی اسکی آلپاین ایران با بیان اینکه در حال حاضر به آمادگی حدودا ۸۰ درصدی رسیده‌ایم، گفت: امسال دو رویداد مهم بازی‌های آسیایی به میزبانی ژاپن و رقابت‌های قهرمانی جهان به میزبانی سوئیس را در پیش داریم و به همین خاطر تمرینات خود را به صورت فشرده دنبال می‌کنیم.

ساوه‌شمشکی خاطر نشان کرد: با توجه به اختلالی که در دو سال گذشته داشتیم باید امسال به نوعی جور این دو سال را نیز بکشیم و این عقب افتادگی را جبران کنیم. کاری بسیار دشوار در قیاس با رقبای خود در پیش داریم، با این حال تلاش می‌کنیم نتیجه‌ای در خور توجه کسب کنیم./فارس

پاسخی بگذارید