تاریخ: ۱۳:۲۹ :: ۱۳۹۵/۰۹/۰۷
نام نویسنده: sobhan

هجدهمین جلسه شورای عالی فنی فدراسیون وزنه‌برداری با حضور اکثریت اعضاء و تصویب مصوبات مهمی برگزار شد.   به گزارش  مازند اسپرت و به نقل از فدراسیون وزنه‌برداری، دستور جلسه هجدهمین نشست رسمی شورای عالی فنی که با حضور علی مرادی، رئیس فدراسیون در مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد پیرامون دو موضوع مهم: ۱- بررسی پیش […]

خبرگزاری فارس: نصیرشلال مشاور انوشیروانی شد، ربیعی مربی تیم ملی بزرگسالان

هجدهمین جلسه شورای عالی فنی فدراسیون وزنه‌برداری با حضور اکثریت اعضاء و تصویب مصوبات مهمی برگزار شد.

 

به گزارش  مازند اسپرت و به نقل از فدراسیون وزنه‌برداری، دستور جلسه هجدهمین نشست رسمی شورای عالی فنی که با حضور علی مرادی، رئیس فدراسیون در مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد پیرامون دو موضوع مهم: ۱- بررسی پیش نویس مقررات برگزاری و همچنین آیین نامه عقد قرارداد همکاری با (کادرفنی، ورزشکاران، سرپرستان تیم‌های ملی و سایرعوامل فنی برگزار کننده اردو) با حضور اکثریت اعضاء برگزار شد.

برهمین اساس، در پایان این نشست اعضاء ضمن بررسی ابتدایی آیین نامه عقد قرارداد با (کادرفنی، ورزشکاران، سرپرستان تیم‌های ملی و سایر عوامل فنی برگزار کننده اردو) مصوب کردند تا تایید نهایی این آیین نامه پس از تحلیل و تفسیر دقیق و ریز این آیین نامه توسط کلیه اعضاء شورای عالی فنی تا قبل از شروع اولین مرحله اردوی تیم ملی بزرگسالان قطعی و برای عملیاتی شدن به دبیر فدراسیون وزنه برداری تحویل داده شود.

بنابر این گزارش پایان هجدهمین جلسه شورای عالی فنی علاوه بر بررسی ابتدایی آیین نامه عقد قرارداد با (کادرفنی، ورزشکاران، سرپرستان تیم‌های ملی و سایر عوامل فنی برگزار کننده اردو) مصوبات مهم دیگری نیز به دنبال داشت که اهم آن به شرح زیر است:

* مقرر شد از این پس در هر جلسه شورا ۲ رئیس از هیأت‌های وزنه‌برداری سراسر کشور در جلسات رسمی شورای عالی فنی حضور داشته باشند. برهمین اساس در هجدهمین نشست شورا بابک مرادزاده، رئیس هیأت وزنه‌برداری آذربایجان غربی و مهدی بهرام‌زاده، رئیس هیأت وزنه‌برداری بوشهر دعوت شده بودند که تها مرادزاده در این نشست حضور یافت.

* مقرر شد در جلسه بعدی اساسنامه فدراسیون وزنه‌برداری بابت طراحی و تدوین نهایی مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد.

* پس از تبادل نظر کلیات آیین نامه اردوهای تیم ملی به تصویب رسید. بنابراین تمامی اعضاء تیم‌های ملی موظف هستند از بدو شروع و حضور در اردوهای تیم ملی نسبت به مطالعه و امضاء قراردادهای مطروحه در این آیین نامه اقدام و تابع شرایط و مفاد آن باشند.

* مقرر شد فدراسیون جهت موارد مندرج در آیین نامه نسبت به تشکیل، معرفی و تعاریف کمیته استیناف جهت رعایت قوانین و مقررات این آیین نامه اقدام نمایید.

* نصیرشلال مشاور سرمربی شد، ربیعی کمک انوشیروانی

* در خصوص لیست پیشنهادی سجاد انوشیروانی سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری بزرگسالان در خصوص کمک مربیان این رده سنی پس از بحث و تبادل نظر، با حضور وحید ربیعی بعنوان مربی بزرگسالان و نواب نصیر شلال بعنوان مشاور سرمربی تیم ملی موافقت شد.

* دعوت ۱۴ وزنه‌بردار جوان به مرحله نخست اردوی بزرگسالان

* لیست پیشنهادی وزنه‌برداران برای حضور در مرحله نخست اردوی تیم ملی بزرگسالان که از روز جمعه (۱۲ آذرماه ۹۵) مورد تایید اعضای شورا قرار گرفت:

حسین سلطانی (زنجان)، علی داودی (تهران)، وحید خدادادی، یاسین باقری، سیدایوب موسوی، علیرضا دهقان (خوزستان)، حسین بیرانوند رامین ولی‌پور (مازندران)، علی میری (آذربایجان غربی)، رضا قاسمی (اصفهان)، علیرضا سلیمانی (گیلان)، مجید عسگری (هرمزگان)، رامین ربیعی (چهارمحال و بختیاری) و میثم زارعی (فارس)

در پایان سه هفته اردو از بین این ۱۴ وزنه‌بردار، با توجه به عملکردشان، کادر فنی تیم ملی ۵ تا ۷ نفراز بهترین‌های این مرحله از اردو را گزینش کرده تا در مرحله بعدی همراه، با وزنه‌برداران شاخص کشورمان تمرینات را ادامه می‌دهند.

* تجلیل از اسطوره وزنه‌برداری پس از بازگشت از سوئیس

محمد نصیری، مشاور عالی رئیس فدراسیون وزنه‌برداری و عضو شورای عالی فنی که شب گذشته به همراه علی مرادی، پس از اهداء مدال نقره المپیک ۱۹۷۲ مونیخ خود به موزه بین‌المللی المپیک (IOC) و ثبت افتخاری بزرگ برای ورزش کشور و وزنه‌برداری ایران از سوئیس به تهران بازگشتند، در هجدهمین جلسه شورای عالی فنی حضور یافت و ضمن ارائه گزارشی مبسوط از این اتفاق ویژه مورد تقدیر و تجلیل اعضای شورا قرار گرفت./فارس

پاسخی بگذارید