تاریخ: ۱۹:۴۷ :: ۱۳۹۵/۰۹/۰۶
نام نویسنده: sobhan

محسن کریمی خودش را به ترکیب ثابت استقلال تحمیل کرده و برای کادر فنی این تیم سخت است که این بازیکن را از ترکیب ثابت تیم بیرون بگذارند  به گزارش مازنداسپرت ؛ بدون شک محسن کریمی تا اینجای فصل جزو بهترین بازیکنان استقلال بوده است. بازیکنی که سیروس دین محمدی در تیم های پایه استقلال […]

 به گزارش مازنداسپرت ؛ بدون شک محسن کریمی تا اینجای فصل جزو بهترین بازیکنان استقلال بوده است. بازیکنی که سیروس دین محمدی در تیم های پایه استقلال کشف اش کرد و خیلی ها می گویند اگر تابستان سال گذشته می توانست در مقدماتی المپیک برای تیم ملی امید ایران به میدان برود شایدحالا فوتبالش را در قاره سبز  ادامه می داد.

خوبی ای که کریمی دارد این است که او از تیم های پایه استقلال رشد کرده و محصول این باشگاه است.این خودش نقطه مثبتی است برای تیم هایی مثل استقلال و پرسپولیس که همیشه در مظان اتهام بوده اند و در اصطلاح به آنها “حاضری خور “می گفتند!کریمی مراحل رشد را خیلی زود طی کرد و خیلی زود به اوج رسید.از سوپرگلی که به سایپا زد تا گلی که در جام حذفی باعث صعود استقلال به مرحله یک هشتم شد همه و همه از محسن کریمی در تیم امسال منصوریان یک ستاره ساخته است. اما شرایط محسن در مقابل گسترش فولاد همیشه متفاوت بوده است. مورچه اتمی آبی ها آماری بسیار خوب را مقابل گسترش از خود به جا گذاشته است. کریمی در بازی دیروز مقابل گسترش توانست برای استقلال گل زنی کند. کاری که در دو دیدار  قبلی استقلال مقابل این تیم تبریزی در فصل پیش هم انجام داده بود. او در بازی جمعه علاوه بر زدن گل دوم تیمش ،روی گل اول هم تاثیر مستقیمی داشت و در نیمه دوم زمینه  اخراج دروازه بان تیم گسترش را هم فراهم کرد تا در روزی که استقلال ۳ امتیاز را با  اشتباهات فردی از دست داد، محسن کریمی بدون تردید بهترین بازیکن زمین باشد. استقلال بازیکنان زیادی مثل کریمی دارد که می توانند اوج بگیرند،ستاره شوند و در تیمی که برایش از نوجوانی زحمت کشیده اند بدرخشند.آنقدر درخشان که علیرضا منصوریان با صراحت درباره شان بگوید:«آنقدر خوب هستند که نمی شود از ترکیب بیرون شان گذاشت.»

پاسخی بگذارید