تاریخ: ۹:۱۰ :: ۱۳۹۵/۰۹/۰۵
نام نویسنده: sobhan

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران دیدار فردا (جمعه) مقابل گسترش فولاد تبریز را سخت توصیف کرد. به گزارش مازنداسپرت، علیرضا منصوریان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل گسترش فولاد اظهار داشت: پیش از اینکه در مورد مسئله فنی صحبت کنم، باید به همه آذری‌زبان‌های کشورمان بابت درگذشت آیت‌الله موسوی اردبیلی و سلیم موذن‌زاده […]

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران دیدار فردا (جمعه) مقابل گسترش فولاد تبریز را سخت توصیف کرد.

به گزارش مازنداسپرت، علیرضا منصوریان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل گسترش فولاد اظهار داشت: پیش از اینکه در مورد مسئله فنی صحبت کنم، باید به همه آذری‌زبان‌های کشورمان بابت درگذشت آیت‌الله موسوی اردبیلی و سلیم موذن‌زاده تسلیت بگویم. همچنین خوشامد می‌گویم به تیم گسترش فولاد که فردا میهمان ما هستند. ما بازی سختی خواهیم داشت و البته جاندار خواهد بود، چرا که بازی در ورزشگاه آزادی است و زمین فوق‌العاده‌ای دارد.
وی افزود: گسترش تیم تاکتیکی، خوب و قابل احترامی دارد و از مهره‌های خوبی هم بهره‌مند است، ما تلاش می‌کنیم که سه امتیاز را در تهران نگه داریم، می‌دانم هوا سرد است، اما از هواداران می‌خواهم که ما را تنها نگذارند. یار دوازدهم ما هواداران هستند.
سرمربی تیم فوتبال استقلال در واکنش به سوال خبرنگاری مبنی بر حواشی اخیر ایجاد شده در خصوص اظهارات علی ضیا، در یک برنامه تلویزیونی گفت: ما فقط در مورد حوزه فنی صحبت می‌کنیم. ما سکوت مطلق کرده و تمرکزمان رو به جلو است، وقت نداریم به این مسائل نگاه کنیم و از مسیرمان خارج شویم.
منصوریان درباره اینکه در هوای برفی تمرینات تیمش را چطور برگزار کرده است، عنوان کرد: این آب و هوا را در چند سال گذشته نداشتیم، در پاییز تنها شاهد بارش نم‌نم باران بودیم، اما امسال از شروع ماه سوم پاییز هوا سرد شده و برف باریده است. سعی کردیم در زمان‌هایی که بازیکنان رو به بیماری بودند، اتلاف وقت را از بین ببریم. روی چمن تمرینات ما خوب نبود و در واقع زمین یخ زده بود، اما با این وجود آماده بازی با گسترش فولاد هستیم. امروز وقتی زمین را ترک می‌کردم، شرایط بازیکنان فوق‌العاده خوب بود و آنها به یک هارمونی خوبی رسیده‌اند، همانطور که در سال‌های گذشته در تیم‌های خود این موضوع را می‌دیدیم. امروز به ساختار قشنگی رسیده‌ایم که اگر این ساختار خوب ادامه داشته باشد، نفر در آن تاثیرگذار نیست.
وی در واکنش به سوال خبرنگار دیگری مبنی بر اینکه خسرو حیدری به پست دفاع راست بازگردد و محسن کریمی در پست حیدری در خط هافبک بازی کند، گفت: اگر اجازه دهید بحث فنی و ترکیب تیم را خودمان جلو ببریم. نظر شما قابل احترام است اما سوال‌تان آماتوری است. در نشست خبری پیش از بازی به سرمربی نمی‌گویند که بازیکن را کجا بگذارید، اگر بحث بدنی و روحی بازیکن در میان باشد، ما پاسخ می‌دهیم.
سرمربی تیم فوتبال استقلال ادامه داد: شرایط ما برای انتخاب ۱۸ بازیکن سخت است. ما با ۱۹ نفر امروز به هتل رفتیم و یک ساعت زمان برد تا ۱۸ بازیکن را انتخاب کنیم. شرایط تمرینی بچه‌ها خیلی خوب شده و دوست داشتیم این موضوع زودتر اتفاق بیفتد، اما امروز اتفاق افتاده است.
منصوریان خاطرنشان کرد: وقتی شرایط اینطور باشد، همه تلاش می‌کنند که پیراهن استقلال را بگیرند و آن را دیگر پس ندهند. محسن کریمی در ابتدای فصل روی سکوها قرار داشت، اما کاری کرد که خودش را به کادرفنی تحمیل کند و سخت است که او را از ترکیب بیرون بگذاریم، مگر اینکه عملکرد فنی‌اش ضعیف شده و جابه‌جا شود.
وی با اشاره به وضعیت خسرو حیدری، رابسون و کاوه رضایی گفت: رابسون، کاوه و خسرو به جمع ۱۸ نفر اضافه شدند، اما برای ترکیب ۱۱ نفره باید با ۹ نفر از تیم فنی نشسته و بهترین ترکیب را انتخاب کنیم.

پاسخی بگذارید