تاریخ: ۷:۳۲ :: ۱۳۹۴/۰۴/۱۱
نام نویسنده: sobhan

احمد نوراللهی بعد از تمدید قراردادش با پرسپولیس با پیراهن شماره هشت این تیم در فصل آینده به میدان خواهد رفت.       به گزارش “مازنداسپرت”، نوراللهی بعد از تمدید قراردادش در گفتگو با سایت پرسپولیس گفت: من با پرسپولیس مشکل قراردادی نداشتم و فقط یکسری آپشن‌ها برای قرارداد سال دوم وجود داشت که […]

احمد نوراللهی بعد از تمدید قراردادش با پرسپولیس با پیراهن شماره هشت این تیم در فصل آینده به میدان خواهد رفت.

 

 

 

به گزارش “مازنداسپرت”، نوراللهی بعد از تمدید قراردادش در گفتگو با سایت پرسپولیس گفت: من با پرسپولیس مشکل قراردادی نداشتم و فقط یکسری آپشن‌ها برای قرارداد سال دوم وجود داشت که باید لحاظ می‌شد و خود باشگاه و آقای طاهری لطف کردند و گفتند برای تعیین موارد، جلسه داشته باشیم وگرنه من از روز اول تمرینات، با اینکه روی کتفم بخیه داشتم در تمرینات شرکت می‌کردم.

وی درباره توافق طارمی و شماره پیراهنش ادامه داد: طبعا از اینکه مهدی طارمی در پرسپولیس ماند، خوشحالم. او دلش با پرسپولیس بود و خوشبختانه شرایطی بوجود آمد که با پرسپولیس می‌ماند. شماره ۸ هم، شماره من در تیم‌های قبلی بود. البته در پرسپولیس بازیکنان بسیار بزرگی این شماره را پوشیده‌اند. از تک تک آنها رخصت می‌خواهم. امیدوارم شایسته پوشیدن این پیراهن بوده و وارث خوبی برای این شماره باشم.

نورالهی در پایان ابراز امیدواری کرد فصل آینده در بحث نتایج هم موفق عمل کنند: به امید خدا امسال تیم خوبی خواهیم داشت تا از ابتدا بتوانیم حضور موفقی در بازی‌ها داشته باشیم و به عنوان یک مدعی در بازی‌ها حاضر شویم.

منبع:ورزش۳

 

پاسخی بگذارید