تاریخ: ۷:۰۹ :: ۱۳۹۵/۰۹/۰۴
نام نویسنده: sobhan

سردار آزمون پس از گلزنی به اتلتیکو مادرید در هفته گذشته لیگ قهرمانان اروپا، امشب هم دروازه غول های آلمان را گشود.   سردار آزمون، بار ديگر ثابت كرد، خبر پيشنهاد تيم هاي بزرگ اروپا براي جذبش بي دليل نيست. او در ادامه روند گلزنی های خود به تیم های بزرگ اروپایی، امشب پس از […]

سردار آزمون پس از گلزنی به اتلتیکو مادرید در هفته گذشته لیگ قهرمانان اروپا، امشب هم دروازه غول های آلمان را گشود.

 

سردار آزمون، بار ديگر ثابت كرد، خبر پيشنهاد تيم هاي بزرگ اروپا براي جذبش بي دليل نيست. او در ادامه روند گلزنی های خود به تیم های بزرگ اروپایی، امشب پس از دريبل مدافع سرشناس بايرن يعني بواتنگ، مونيخي ها را مقهور هنرنمایی خود کرد تا نقش اصلي را در شكست حيرت آور مونيخ مقابل روستوف ايفا كند. گل امشب سردار با گل مسي مقايسه شده است.

 به گزارش خبرنگاری مازند اسپرت ، روستوف امشب در لیگ قهرمانان اروپا، میزبان بایرن مونیخ پرآوازه بود. در این دیدار ابتدا داگلاس کاستا دروازه میزبان را در دقیقه ۳۵ گشود؛ اما سردار ایرانی باز هم شاهکار کرد و در دقیقه ۴۴ پاسخ اين گل را داد و دروازه یکی از بهترین تیم های حال حاضر دنیای فوتبال را گشود.

گفتنی است، آزمون پیش از این به اندرلخت، آژاکس و اتلتیکومادرید گل زده بود. این دیدار در پایان نیمه نخست با تساوی یک بر یک به پایان رسید. در نيمه دوم، شگفتي ياران آزمون كامل شد و آنها موفق شدند دو بار ديگر دفاع چندصدميليون دلاري آنچلوتي را فرو بريزند.

 
 
شاهکار دوباره سردار ایرانی/بايرن مونيخ هم طعم گل آزمون را چشيد
 

ابتدا روستوفي ها دو بر يك پيش افتادند؛ اما بايرن خيلي سريع و ظرف دو دقيقه جبران كرد. بدبياري ميزبان با مصدوميت سردار كامل شد و او در ده دقيقه پايان زمين را ترك كرد. دقايقي بعد سعيد عزت الهي ديگر ستاره خوش استيل و ملي پول ايران وارد ميدان شد.

سرماي غول كش روسيه سرانجام كار خودش را كرد و در فاصله چند دقيقه به سوت پايان، روستوف كار بايرن را تمام كرد تا شبي تاريخي براي فوتبال روسيه رقم برخورد.

 
تابلوي آمار مسابقه روستوف ـ بايرن مونيخ / روستوف تنها ٢٩ درصد مالكيت توپ را داشت اما برد!/خبرگزاری تابناک

پاسخی بگذارید