تاریخ: ۱۸:۴۸ :: ۱۳۹۵/۰۹/۰۳
نام نویسنده: sobhan

ایمان پورعزیز مربی شایسته تیم ملی کانو کانادایی و مهدی آغاسی و محمد نبی رضایی قایقرانان شایسته بابلسری به اردوی تیم ملی کانو کانادایی دعوت شدند. به گزارش خبرنگار مازند اسپرت از بابلسر ، نفرات برگزیده مسابقات قهرمانی کشور آبهای آرام آقایان در ادامه دوازدهمین مرحله اردوی تیم ملی کانو کانادایی، به دریاچه آزادی فراخوانده […]

photo 2016 11 23 22 15 42

ایمان پورعزیز مربی شایسته تیم ملی کانو کانادایی و مهدی آغاسی و محمد نبی رضایی قایقرانان شایسته بابلسری به اردوی تیم ملی کانو کانادایی دعوت شدند.

به گزارش خبرنگار مازند اسپرت از بابلسر ، نفرات برگزیده مسابقات قهرمانی کشور آبهای آرام آقایان در ادامه دوازدهمین مرحله اردوی تیم ملی کانو کانادایی، به دریاچه آزادی فراخوانده شدند. دوازدهمین مرحله اردوی تیم ملی آبهای آرام آقایان با حضور ۲۰ قایقران در بخش کایاک و کانو در دریاچه آزادی در جریان است. پس از برگزاری مسابقات قهرمانی کشور ۱۱ قایقران برگزیده این مسابقات به اردو فراخوانده شدند. این نفرات از ۴ آذرماه به دیگر قایقرانان حاضر در اردو اضافه می شوند و تا ۱۴ آذرماه به تمرینات خود ادامه می دهند.
ایرج اقلیمی سرمربی کایاک، الیاس اقلیمی سرمربی کانوکانادایی، انوش عباسی مربی کایاک و ایمان پورعزیز مربی کانوکانادایی کادر فنی تیم ملی در این اردو را تشکیل می دهند.
پوریا شریفی از تهران، محمد گلپیرا از گیلان و محمد ولدی اطهر از همدان در بخش کایاک و سروش رضویان، هومن کریمی و محمد نوری از تهران، مهرداد دانیالی از گیلان، علی الماسی از همدان، مهدی بحری پور و عباس بحری پور از آذربایجان شرقی و مهدی آغاسی (بابلسر) از مازندران در بخش کانوکانادایی نفرات برگزیده مسابقات قهرمانی کشور هستند که به اردو فراخوانده شدند.

پاسخی بگذارید