تاریخ: ۱۶:۴۳ :: ۱۳۹۵/۰۹/۰۳
نام نویسنده: sobhan

بر اساس اعلام سازمان لیگ فدراسیون والیبال به دلیل مشکلات سالن پیامبر اعظم (ص) شهر آمل دیدار دو تیم کاله مازندران و شهرداری تبریز به تعویق افتاد. به گزارش مازنداسپرت، هفته هشتم دور رفت مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر مردان ایران جام «شهدای منا» قرار بود امروز (چهارشنبه) با شش دیدار در شهرهای تهران […]

DSC 3703 300x1951 270x158بر اساس اعلام سازمان لیگ فدراسیون والیبال به دلیل مشکلات سالن پیامبر اعظم (ص) شهر آمل دیدار دو تیم کاله مازندران و شهرداری تبریز به تعویق افتاد.

به گزارش مازنداسپرت، هفته هشتم دور رفت مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر مردان ایران جام «شهدای منا» قرار بود امروز (چهارشنبه) با شش دیدار در شهرهای تهران (دو مسابقه)، گنبد، اردکان، آمل و ارومیه پیگیری شود.
سازمان لیگ فدراسیون والیبال در اطلاعیه ای اعلام کرد که به دلیل مشکلات برق سالن پیامبر اعظم (ص) دیدار دو تیم کاله مازندران و شهرداری تبریز به زمان دیگری که اعلام خواهد شد، موکول شد.
در این اطلاعیه تاکید شده است که برق سالن برگزاری این مسابقه ۲۰ دقیقه قبل شروع مسابقه قطع شده است و با درخواست دو تیم کاله و شهرداری و موافقت سازمان لیگ این مسابقه در زمان دیگری برگزار خواهد شد.

پاسخی بگذارید