تاریخ: ۱۶:۱۱ :: ۱۳۹۵/۰۹/۰۳
نام نویسنده: sobhan

به گزارش مازند اسپرت، منچستریونایتد تا به حال ۴ امتیاز در مرحه گروهی کسب کرده و برای صعود باید از سد فاینورد گذر کند. شرایط فعلی منچستر: “نتایج ما به اندازه عملکردمان خوب نبوده است و در بازی هایی مانند آرسنال، استوک سیتی و برتلی، خوب بازی کردیم و موقعیت های زیادی ساختیم اما نتایج […]

به گزارش مازند اسپرت، منچستریونایتد تا به حال ۴ امتیاز در مرحه گروهی کسب کرده و برای صعود باید از سد فاینورد گذر کند.

شرایط فعلی منچستر: “نتایج ما به اندازه عملکردمان خوب نبوده است و در بازی هایی مانند آرسنال، استوک سیتی و برتلی، خوب بازی کردیم و موقعیت های زیادی ساختیم اما نتایج خوبی کسب نکردیم”.

دیدار برابر فاینورد: “بازی برابر فاینورد بسیار برای ما حساس و سرنوشت ساز است زیرا ما در حال حاضر ۴ امتیاز داریم و دیگر جایی برای نتیجه نگرفتن باقی نمانده است”.

شرایط  کار در منچستریونایتد: “همانطور که فکر می کردم کار کردن در این تیم دشوار است اما اگر ما امتیازاتی که لایق آن بودیم را کسب می کردیم الان در بالای جدول بودیم و این موضوع به شدت مرا آزار می دهد. هواداران درک می کنند که ما تمام تلاش خود را برای پیروزی انجام می دهیم. در حال حاضر در شرایطی هستیم که نحوه بازی کردن تیم خوشحالمان می کند اما نتایج کمی آزاردهنده است”.

شایعه پیوستن مسی به منچستریونایتد: “هر سال شایعات زیادی در مورد او شنیده می شود و همه می گویند که او در آستانه ترک بارسلونا است اما در نهایت مسی در بارسا باقی می ماند. من تمایلی به جذب او ندارم و فکر نمی کنم او از بارسلونا جدا شود”.

پاسخی بگذارید