تاریخ: ۱۶:۱۰ :: ۱۳۹۵/۰۹/۰۳
نام نویسنده: sobhan

به گزارش مازند اسپرت، آرش برهانی بعد از ۹ سال در ابتدای فصل از استقلال جدا شد. اتفاقی که مطمئنا برای آقای گل آبی ها در ادوار لیگ برتر اتفاقی تلخ و ضربه ای جبران ناپذیر بود. برهانی که عملکرد او در سالیان گذشته شباهتی با گذشته اش نداشت با پیشنهاد مجید جلالی راهی پیکان […]

به گزارش مازند اسپرت، آرش برهانی بعد از ۹ سال در ابتدای فصل از استقلال جدا شد. اتفاقی که مطمئنا برای آقای گل آبی ها در ادوار لیگ برتر اتفاقی تلخ و ضربه ای جبران ناپذیر بود. برهانی که عملکرد او در سالیان گذشته شباهتی با گذشته اش نداشت با پیشنهاد مجید جلالی راهی پیکان شد.

مجید جلالی که سالها پیش تجربه کار کردن با برهانی را در کارنامه خود داشت، امیدوار بود تا برهانی را به دور از هیاهوی قرمز و آبی دوباره به روزهای خوب خود بازگرداند. اتفاقی که با مصدومیت ابتدای فصل مهاجم پیشین استقلال برای هفته ها به تعویق افتاد و حالا جلالی را مجبور به اعترافی تلخ کرده است.

سرمربی پیکان در نشست خبری پیش از بازی با پرسپولیس درباره وضعیت برهانی گفت: «موضوع آرش دیگر تنها مصدومیت نیست و به نوعی آمادگى روحى و روانى است. ما سال قبل او را مى خواستیم اما گفت “می خواهم یک سال دیگر بازى کنم و با استقلال خداحافظى کنم.” اکنون مشکل او مصدومیت و آمادگى نیست و مشکل او، مشکل ذهنى است. من مى خواهم او گذشته را فراموش کند و مثل جوان ١٦ ساله به آینده نگاه کند و البته مى دانم سخت است.»

مجید جلالی در این نشست همچنان از امید به بازگشت برهانی صحبت کرد اما صحبتهای او متفاوت از گذشته است. سرمربی پیکان از مشکل ذهنی حرف به میان آورده که باید منشاء آن را در جدایی برهانی از استقلال جست و جو کرد. جدایی که ضربه سختی به زندگی ورزشی برهانی زده و این مهاجم با تجربه هنوز نتوانسته با آن کنار بیاید. برهانی البته هیچگاه بعد از جدایی از جمع آبی ها در مورد این اتفاق تلخ صحبت نکرد اما صحبتهای جلالی نشان می دهد این موضوع حتی می تواند باعث شود زندگی فوتبالی برهانی خیلی زودتر از چیزی که همه انتظار داشتند، تمام شود. سرمربی با تجربه پیکان که شناخت عمیقی از مهاجم مورد علاقه خود دارد از بازگشت برهانی نا امید نیست اما به خوبی می داند که این موضوع در زمانی طولانی و مسیری سخت محقق خواهد شد.

پاسخی بگذارید