تاریخ: ۱۶:۰۲ :: ۱۳۹۵/۰۹/۰۳
نام نویسنده: sobhan

به گزارش مازند اسپرت، علیرضا منصوریان پس از درگذشت منصور پورحیدری پستی موقت را در صفحه شخصی اش گذاشت اما بلافاصله و با گذشت ۲۴ ساعت آن را حذف کرد تا نشان دهد قصد ندارد در این شبکه اجتماعی فعالیتی داشته باشد.  سرمربی استقلال که فصل گذشته و در دوره حضور در نفت تهران به […]

به گزارش مازند اسپرت، علیرضا منصوریان پس از درگذشت منصور پورحیدری پستی موقت را در صفحه شخصی اش گذاشت اما بلافاصله و با گذشت ۲۴ ساعت آن را حذف کرد تا نشان دهد قصد ندارد در این شبکه اجتماعی فعالیتی داشته باشد. 

سرمربی استقلال که فصل گذشته و در دوره حضور در نفت تهران به صورت آگاهانه و مستمر در اینستاگرام پست های مختلفی را منتشر می کرد، حالا با توجه به مشغله بیشتر، توجه بیش از حد هواداران و البته فضای نه چندان مودبانه این شبکه اجتماعی ترجیح داده هیچ فعالیتی در اینستاگرام نداشته باشد. بنابراین صفحه علیرضا منصوریان یک صفحه سفید و بدون پست است تا ارتباط هواداران با او از طریق این رسانه منحصر به پیام های مستقیم به سرمرب استقلال شد، پیام هایی که البته هرگز خوانده نخواهند شد. 

منصوریان در حال حاضر به جز سرمربیگری استقلال مدیریت ۴ شعبه از رستوران های زنجیره ای را برعهده دارد و البته به دلیل شخصیت خاصش روزانه صدها تماس تلفنی دارد که به اغلب آنها جواب نمی دهد. اگر با این مشغله قرار باشد او وقتی را هم در اینستاگرام یا هر فضای اجتماعی دیگری بگذراند دیگر فرصتی برای فکر کردن به مسائل فنی باقی نخواهد ماند. 

این در شرایطی است که او بازیکنان استقلال را به عدم حضور در اینستاگرام تشویق می کند تا پست گذاشتن و کامنت گرفتن منجر به به هم خوردن تمرکز آنها نشود. اگرچه در استقلال بازیکنانی مثل مهدی رحمتی، یعقوب کریمی، بختیار رحمانی، کاوه رضایی و … نتوانستند از این شبکه اجتماعی دل بکنند و با انرژی به فعالیت در این فضا مشغولند. این در حالی است که منصوریان گفته بود مقابل این کار خواهد ایستاد. 

علیرضا منصوریان که تیمش را آماده بازی حساس مقابل گسترش می کند، در گفت و گویی که روز گذشته با خبرنگاران داشت تاکید کرد فعلا به هیچ عنوان در اینستاگرام فعالیتی نخواهد داشت که بخشی از این موضوع به عدم رعایت آداب اجتماعی از سوی برخی کاربران نیز برمی گردد. در حال حاضر برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس اکانت شخصی خود در اینستاگرام فعال کرده اما با توجه به اینکه یک چهره خارجی است، چندان درگیر کامنت ها و احتمالا مخالف خوانی های هواداران رقیب نیست. این در حالی است که منصوریان به گفته خود نمی تواند نسبت به مسائلی که اینستاگرام به آن مبتلاست بی تفاوت بماند پس چاره همان کاری که امروز انجام می دهد، بی تفاوتی به داغ ترین شبکه ایرانی ها در فضای اجتماعی.

پاسخی بگذارید