تاریخ: ۱۶:۰۰ :: ۱۳۹۵/۰۹/۰۳
نام نویسنده: sobhan

به گزارش مازند اسپرت، یکی از دیدارهای هفته چهاردهم مسابقات لیگ آزادگان بین دو تیم بحران زده استقلال اهواز و فجرسپاسی شیراز برگزار شد؛ دو تیمی که تا همین چند سال پیش در مسابقات لیگ برتر آقایی می‌کردند. دو تیم در شرایطی به مصاف هم رفتند که هر دو با کسب ۴ امتیاز از ۱۳ […]

به گزارش مازند اسپرت، یکی از دیدارهای هفته چهاردهم مسابقات لیگ آزادگان بین دو تیم بحران زده استقلال اهواز و فجرسپاسی شیراز برگزار شد؛ دو تیمی که تا همین چند سال پیش در مسابقات لیگ برتر آقایی می‌کردند.

دو تیم در شرایطی به مصاف هم رفتند که هر دو با کسب ۴ امتیاز از ۱۳ دیدار قبلی خود روزهای خوبی را پشت سر نمی‌گذارند و نتیجه تساوی یک بر یک در این دیدار هم کمکی به وضعیت وخیم دو تیم نکرد. تیم استقلال اهواز که در این دیدار میزبان بود موفق شد در دقیقه ۳۵ و با ضربه جابر یوسفی گل برتری را به ثمر برساند، ولی در نیمه دوم شاگردان غلامحسین پیروانی موفق شدند با گل دقیقه ۷۳ ابراهیم صالحی کار را به تساوی بکشانند، تا این دیدار در نهایت با تقسیم امتیازات بین طرفین به پایان برسد.

با کسب این تک امتیاز هر دو تیم به امتیاز ۵ رسیدند و به این ترتیب تیم فجرسپاسی شیراز تنها به دلیل گل خورده کمتر و تفاضل ۱۲- در مقابل تفاضل ۲۲- استقلال اهواز، در رتبه ۱۷ جدول هجده تیمی مسابقات قرار گرفت.
فاصله این دو تیم از تیم ۱۶ام جدول رده بندی ۸ امتیاز است، که کار آن‌ها را برای جبران امتیازات از دست رفته در ادامه لیگ و فرار از سوقط به دسته دوم خیلی سخت خواهد کرد.

پاسخی بگذارید