تاریخ: ۱۵:۵۹ :: ۱۳۹۵/۰۹/۰۳
نام نویسنده: sobhan

به گزارش مازند اسپرت، نیمار پس از ۳ سال دوباره امشب به ورزشگاه اختصاصی سلتیک برمی گردد؛ جایی که خاطره خوبی از آن به یاد دارد. او سال ۲۰۱۳ که هنوز سوارز به بارسلونا نپیوسته بود و مسی نیز به دلیل مصدومیت در بازی مقابل آلمریا نمی توانست بارسا را در زمین سلتیک همراهی کند، […]

به گزارش مازند اسپرت، نیمار پس از ۳ سال دوباره امشب به ورزشگاه اختصاصی سلتیک برمی گردد؛ جایی که خاطره خوبی از آن به یاد دارد.

او سال ۲۰۱۳ که هنوز سوارز به بارسلونا نپیوسته بود و مسی نیز به دلیل مصدومیت در بازی مقابل آلمریا نمی توانست بارسا را در زمین سلتیک همراهی کند، امید اول آبی اناری ها در سلتیک پارک بود.

نیمار در آن بازی بسیار خوش درخشید و به تنهایی باعث پیروزی بارسلونا و نیز اخراج بازیکن حریف شد.

۳ سال بعد، نیمار در شرایطی قدم به سلتیک پارک می گذارد که روند گلزنی او برای بارسا متوقف شده است. ۴۵۱ دقیقه است که او موفق به گلزنی برای بارسا نشده و آخرین گلش به ۱۹ اکتبر برابر سیتی بر می گردد.

بارسلونا پس از پیروزی ۴-۰ بر سیتی در نوکمپ، ۵ بازی دیگر برگزار کرده که نیمار در هیچکدامشان موفق به گلزنی نشده است. او در ۱۸ بازی گذشته بارسا ۶ گل به ثمر رسانده (دبل برابر سلتا و خیخون و گلزنی به سلتیک، لگانس و سیتی) در حالیکه در دو فصل گذشته تا چنین مقطعی ۱۳ و ۱۱ گل زده بود.

نیمار البته تا بدینجا ۱۰ پاس گل داده که در نوع خود آمار بسیارخوبی است.

بدترین روند گلزنی نیمار به فصل ۲۰۱۴-۲۰۱۵ برمی گردد که در ۱۰ بازی متوالی نتوانست گلزنی کند.

پاسخی بگذارید