تاریخ: ۱۵:۵۷ :: ۱۳۹۵/۰۹/۰۳
نام نویسنده: sobhan

به گزارش مازند اسپرت، با ورود مونتلا به میلان، سوسو نیز جایگاه خاصی در این تیم پیدا کرده است. او بیشتر از فصل قبل در ترکیب ثابت به میدان رفته و بیشتر هم گل می زند. این ستاره چپ پا، بهترین بازیکن میلان برابر اینتر بود و توانست هر دو گل تیمش را به ثمر […]

به گزارش مازند اسپرت، با ورود مونتلا به میلان، سوسو نیز جایگاه خاصی در این تیم پیدا کرده است. او بیشتر از فصل قبل در ترکیب ثابت به میدان رفته و بیشتر هم گل می زند. این ستاره چپ پا، بهترین بازیکن میلان برابر اینتر بود و توانست هر دو گل تیمش را به ثمر برساند؛ هرچند که اینتری ها این دو گل را پاسخ دادند.

سوسو در مصاحبه جدید خود در مورد دربی گفت:« قول داده بودم اگر به اینتر دو گل بزنم، از ورزشگاه تا خانه ام را پیاده بروم.

وقتی گل دوم را زدم، هم تیمی هایم به من کنایه می زدند که حالا تا خانه باید تنها قدم بزنی. روز به روز شرایطم در میلان بهتر می شود و از فوتبال در ایتالیا لذت می برم. اینجا به تاکتیک اهمیت فراوانی می دهند و به اعتقاد من، سری آ، دشوارترین لیگ دنیاست.»

سوسو سال ۲۰۱۰ به لیورپول پیوست؛ اما خودش می گوید که تا آستانه رفتن به رئال نیز پیش رفته بود:« با رئال تمام کرده بودم که پیشنهاد لیورپول رسید. دوست داشتم به لیگ برتر بروم و از تصمیمی که گرفتم پشیمان نیستم.»

پاسخی بگذارید