تاریخ: ۱۵:۵۶ :: ۱۳۹۵/۰۹/۰۳
نام نویسنده: sobhan

به گزارش مازند اسپرت، رونالدو روز گذشته در بازگشت به لیسبون و ورزشگاه اختصاصی اسپورتینگ، مورد استقبال گسترده هواداران این تیم قرار گرفت اما فوتره معتقد است که او به همین اندازه نیز در پرتغال دشمن دارد. فوتره به کادنا سر گفت: «کریستیانو یک پرتغالی است و همه کار برای کشورش انجام داده؛ از جمله […]

به گزارش مازند اسپرت، رونالدو روز گذشته در بازگشت به لیسبون و ورزشگاه اختصاصی اسپورتینگ، مورد استقبال گسترده هواداران این تیم قرار گرفت اما فوتره معتقد است که او به همین اندازه نیز در پرتغال دشمن دارد.

فوتره به کادنا سر گفت: «کریستیانو یک پرتغالی است و همه کار برای کشورش انجام داده؛ از جمله کمک به قهرمانی پرتغال در یورو ۲۰۱۶؛ اما با این وجود او در پرتغال به دلیل رفتارهای بیرون زمینش دشمنان زیادی دارد.

کریستیانو انسانی صریح است که این خصوصیت او باعث می شود حتی در کشورش نیز مخالفان زیادی داشته باشد. حرف هایش پس از بازی یا شیوه زندگی اش، مخالفان خاص خود را دارد.

روزهایی را به یاد دارم که بیرون هتل پرتغال، مردم با فریادهای مسی، مسی، قصد کنایه زدن به وی را داشتند که شرم آور بود. بدون شک در پرتغال هستند افرادی که دوست دارند مسی برنده توپ طلا شود که این خاص همین کشور است.»

 

پاسخی بگذارید