تاریخ: ۱۵:۵۵ :: ۱۳۹۵/۰۹/۰۳
نام نویسنده: sobhan

به گزارش مازند اسپرت، علی کریمی و مهدی رحمتی از جمله بازیکنان بزرگ و تاثیر گذار پرسپولیس و استقلال هستند، که همواره رابطه خوبی با یکدیگر داشتند. این دو بازیکن که البته وضعیت متفاوتی در جام ملتهای آسیای ۲۰۰۴ تجربه می کردند، در طول این مسابقات هم اتاقی بودند تا رابطه نزدیک آنها عمری بیش […]

به گزارش مازند اسپرت، علی کریمی و مهدی رحمتی از جمله بازیکنان بزرگ و تاثیر گذار پرسپولیس و استقلال هستند، که همواره رابطه خوبی با یکدیگر داشتند. این دو بازیکن که البته وضعیت متفاوتی در جام ملتهای آسیای ۲۰۰۴ تجربه می کردند، در طول این مسابقات هم اتاقی بودند تا رابطه نزدیک آنها عمری بیش از یک دهه داشته باشد.

رحمتی و کریمی البته به استثنا تفاوت در تیم مورد علاقه خود، شباهت های زیادی با یکدیگر دارند. هر دو این بازیکنان سالهای زیادی در تیم های خود به عنوان کاپیتان به میدان رفتند و از بازیکنان تاثیر گذار تیم خود به شمار می روند و در میان هواداران این دو تیم محبوبیت چشمگیری دارند.

این دو بازیکن که جدایی آنها از تیم ملی در دوران حضور کی روش اتفاق افتاد، هر چند کمتر درباره خداحافظی خود از تیم ملی صحبت کرده اند اما در این موضوع نیز شباهت های زیادی دارند. کریمی البته به عنوان دستیار مدتی در کنار کی روش قرار گرفت که جدایی و دلخوری او از سرمربی تیم ملی در این زمان به وجود آمد.

این دو بازیکن مطمئنا در سالهای آینده این شانس را دارند تا حضور در راس کادرفنی سرخابی ها را تجربه کند؛ اتفاقی که می تواند فصل جدیدی در رابطه نزدیک و دوستانه دو بازیکن بزرگ تاریخ پرسپولیس و استقلال ایجاد کند.

پاسخی بگذارید