تاریخ: ۱۵:۵۴ :: ۱۳۹۵/۰۹/۰۳
نام نویسنده: sobhan

به گزارش مازند اسپرت، زلاتان تابستان امسال به عنوان بازیکن آزاد و با قراردادی یک ساله از پاری سن ژرمن به منچستریونایتد پیوست. او در ۱۱ بازی برای یونایتد در لیگ برتر ۶ گل به ثمر رسانده و بهترین مهاجم شیاطین سرخ بوده است. در مورد آینده زلاتان گمانه زنی های زیادی می شود؛ اما […]

به گزارش مازند اسپرت، زلاتان تابستان امسال به عنوان بازیکن آزاد و با قراردادی یک ساله از پاری سن ژرمن به منچستریونایتد پیوست.

او در ۱۱ بازی برای یونایتد در لیگ برتر ۶ گل به ثمر رسانده و بهترین مهاجم شیاطین سرخ بوده است. در مورد آینده زلاتان گمانه زنی های زیادی می شود؛ اما مورینیو امروز خبر داد که یونایتد از بندی که در قرارداد زلاتان برای تمدید قراردادش وجود دارد استفاده خواهد کرد و بدین ترتیب او یک فصل دیگر نیز در الدترافورد ماندنی خواهد بود.

مورینیو در همین رابطه گفت:« وضعیت زلاتان ساده است. او برای یونایتد یک بازیکن مهم است و ما از داشتن او خوشحالیم.

قصد داریم او را برای یک فصل دیگر نیز حفظ کنیم. البته زلاتان آزاد است هر کاری که می خواهد انجام دهد؛ ولی من اعتقاد دارم او یک سال و نیم دیگر نیز با ما خواهد ماند؛ چرا که از بازی برای یونایتد بسیار خوشحال و راضی است.

یونایتد، احتمالا آخرین چالش جدی زلاتان در دوران پرافتخار فوتبالی اش است. فکر می کنم حضور او با ما تا سال ۲۰۱۸ برای هر دو طرف فوق العاده خواهد بود.»

پاسخی بگذارید