تاریخ: ۱۱:۰۱ :: ۱۳۹۴/۰۵/۲۰
نام نویسنده: sobhan

  اونای امری در تمام دوران مربیگری خود با هیچ تیمی موفق به شکست بارسلونا نشده و کابوس عدم توفیق در برابر این تیم، همواره با این مربی موفق باشگاه سویا بوده است.     به گزارش “مازنداسپرت“، امشب بارسلونا و سویا در تفلیس گرجستان دیدار سوپرجام اروپا را برگزار خواهند کرد و اونای امری، […]

 

اونای امری در تمام دوران مربیگری خود با هیچ تیمی موفق به شکست بارسلونا نشده و کابوس عدم توفیق در برابر این تیم، همواره با این مربی موفق باشگاه سویا بوده است.

 

 

به گزارش “مازنداسپرت“، امشب بارسلونا و سویا در تفلیس گرجستان دیدار سوپرجام اروپا را برگزار خواهند کرد و اونای امری، سرمربی سویا یک بار دیگر شانس خود برای پیروزی بر بارسا را امتحان می کند. او در ۱۹ مصاف قبلی برابر بارسا، هرگز موفق به کسب پیروزی نشده و ۶ تساوی و ۱۳ شکست، حاصل کار این مربی مقابل بارسلونا بوده است.

امری با تیم های آلمریا، والنسیا، زسکا مسکو و سویا برابر بارسا قرار گرفته و همواره نیز در گرفتن سه امتیاز ناکام بوده است. امری با تیم های تحت هدایتش که در بالا ذکر شدند، ۱۵ بار در لالیگا، دو بار در کوپا دل ری و دو بار نیز در لیگ قهرمانان برابر بارسلونا صف آرایی کرده است.

او ۱۰ بار در نوکمپ تجربه هدایت تیم هایش برابر بارسلونا را داشته که ۸ بار شکست خورده و ۲ بار به تساوی دست پیدا کرده است. در زمین خودی البته آمار او بهتر است: ۹ تساوی و سه شکست. او امشب تیمش را با انبوهی از مصدومان ریز و درشت به مصاف بارسلونای آماده خواهد فرستاد. در صورت کسب پیروزی، او دو دلیل برای خوشحالی خواهد داشت: یکی کسب سوپرجام اروپا با سویا و دومی اولین تجربه پیروزی در مقابل بارسلونا.

 

منبع:ورزش۳


 

 

پاسخی بگذارید