تاریخ: ۱۲:۱۰ :: ۱۳۹۵/۰۹/۰۳
نام نویسنده: sobhan

  یک سایت آلمانی به مناسبت رویارویی امشب روستوف و بایرن مونیخ از سردار آزمون به عنوان بازیکنی یادکرد که ادامه دهنده راه علی دایی است.   به گزارش مازنداسپرت ؛سایت ترانسفرمارکت در گزارشی که به خاطر بازی امشب باواریایی‌ها در روسیه مقابل روستوف انجام می‌دهند، از سردار آزمون، گلزن ایرانی تیم اروپای شرقی یادکرده است. […]

 

خبرگزاری فارس: ترانسفرمارکت:سردار آزمون ادامه دهنده علی دایی

یک سایت آلمانی به مناسبت رویارویی امشب روستوف و بایرن مونیخ از سردار آزمون به عنوان بازیکنی یادکرد که ادامه دهنده راه علی دایی است.

 

به گزارش مازنداسپرت ؛سایت ترانسفرمارکت در گزارشی که به خاطر بازی امشب باواریایی‌ها در روسیه مقابل روستوف انجام می‌دهند، از سردار آزمون، گلزن ایرانی تیم اروپای شرقی یادکرده است.

در ابتدای این گزارش عنوان شده در گذشته علی دایی، علی کریمی و وحید هاشمیان در بایرن از ایران توپ زدند و حالا این تیم مقابل روستوف صف‌آرایی می‌کند که آزمون را در اختیار دارد.

سپس ادامه داد:در بازی لیگ قهرمانان مونیخی‌ها توجه اساسی به بازیکنان ایرانی خواهند داشت. زیرا سردار آزمون اکنون فقط ستاره روس‌ها نیست.بلکه حتی فراتر از مرزهای ایران و روسیه به عنوان بازیکنی با قدرت و توان بالا مطرح است. مهاجم ۲۱ ساله هم اکنون در کشورش به عنوان یک الگوی بزرگ مطرح است و عمده توجهات به وی فقط به خاطر ۱۶ گلی که در ۲۲ مسابقه ملی زده، نیست. لیگ قهرمانان اکنون اولین فرصتی است که می‌تواند توانایی خود را در سطح بین‌المللی بعد از عدم حضور در جام جهانی ۲۰۱۴ نشان دهد. برای آن مسابقات هر چند ابتدا کارلوس کی‌روش نامش را در فهرست نفراتش قرارداد اما در نهایت او را برای مسابقات انتخاب نکرد.

این سایت در ادامه  اظهارات آزمون را که بعدا با سایت فیفا مصاحبه کرد، اینگونه بیان داشت:مربی می‌دانست چه از تیمش می‌‌خواهد.متوجه شد هنوز برای مسابقات آماده و کامل نیستم و باید روی سبک بازی‌ام، چه کارهای دیگری انجام دهم.صادقانه بگویم همین اقدام او مرا با انگیزه‌  و تشنه‌تر کرد که در یک جام جهانی حضور پیدا کنم. به خودم اعتماد و باور داشتم. می‌دانستم می‌توانم بهتر می‌توانم بازی کنم تا همچنان کاملتر شوم.

سایت آلمانی در ادامه گزارش عنوان کرد کارلوس کی‌روش به قدرت این بازیکن جوان باور داشت که او را بعد از مسابقات جام جهانی دعوت کرد. به همین خاطر نقطه نظر مربی اسبق رئال مادرید را در مصاحبه با سایت espn را اینگونه نقل کرد:او از این کیفیت برخوردار است که در بالاترین سطح موفق ظاهر شود.مرتب در حال بهبود وضعیتش است. او باید پا بر جا بماند، سخت کار کند و تصمیمات صحیح بگیرد.اگر این اتفاق بیفتد، او ستاره مطلق سال‌های آینده ایران و فوتبال آسیا خواهد بود.

ترانسفرمارکت درادامه این گزارش از شرایط خوب مهاجم ایرانی در تیم روستوف و همکاری خوب و موثرش با بردیف، مربی تیم یاد کرده است.

به همین خاطر بخشی از اظهارات این مربی را در مورد گلزن ۲۱ ساله را اینگون بیان کرده است:او بازیکنی همه پستی است که حتی تحت فشار خوب بازی می‌کند. حتی این قدرت را دارد که گل های مهمی بزند.

در بخشی دیگر از این گزارش، ترانسفرمارکت نقطه نظر کاربران خود را درمورد نقاط ضعف و قوت گلزنی ایرانی یاد کرده است./فارس

پاسخی بگذارید