تاریخ: ۱۰:۵۳ :: ۱۳۹۴/۰۵/۲۰
نام نویسنده: sobhan

دستیاران سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان تا آغاز تمرینات این تیم بازیکنان ملی‌پوش را در تیم‌های باشگاهی‌شان زیر نظر دارند.     به گزارش “مازنداسپرت“، حدود دو هفته دیگر اردوی جدید تیم ملی فوتبال کشورمان برای برگزاری دو دیدار مقابل گوام و هند در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و جام ملت‌های ۲۰۱۹ امارات […]

دستیاران سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان تا آغاز تمرینات این تیم بازیکنان ملی‌پوش را در تیم‌های باشگاهی‌شان زیر نظر دارند.

 

 

به گزارش “مازنداسپرت“، حدود دو هفته دیگر اردوی جدید تیم ملی فوتبال کشورمان برای برگزاری دو دیدار مقابل گوام و هند در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و جام ملت‌های ۲۰۱۹ امارات آغاز خواهد شد.

 

تا آغاز تمرینات تیم ملی، دستیاران کارلوس کی‌روش بازی‌های لیگ برتر را زیر نظر خواهند داشت و با حضور در ورزشگاه‌ها و دیدن فیلم مسابقات، بازیکنانی که عملکرد مثبت داشته باشند را به سرمربی تیم ملی معرفی خواهند کرد تا در صورت تأیید به اردوی تیم ملی فراخوانده شود. دستیاران کی‌روش تا آغاز تمرینات و تا زمانی که این مربی به کشور بازگردد، مأموریت دیگری هم دارد و آن هم حضور در تمرینات تیم‌های باشگاهی است.

 

دن‌گاسپار، مربی دروازه‌بان‌های تیم ملی فوتبال کشورمان در اولین مأموریت خود در تمرینات تیم فوتبال نفت تهران شرکت کرد تا از وضعیت بازیکنان ملی‌پوش این تیم با خبر شود. وی چند دقیقه‌ای هم با علیرضا منصوریان صحبت کرد تا از وضعیت بازیکنان ملی‌پوش نفت اطلاعات بیشتری بگیرد.

 

تمرینات تیم ملی برای برگزاری دیدار مقابل گوام و هند از پنجم شهریور در تهران آغاز خواهد شد. کادر فنی تیم ملی در نظر دارد برای این اردو از ۲۴ بازیکن دعوت به عمل بیاورد.

 

منبع:ورزش۳

 

 

 

 

 

پاسخی بگذارید