تاریخ: ۱۲:۰۹ :: ۱۳۹۵/۰۹/۰۳
نام نویسنده: sobhan

  سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان گفت:از تعطیلات توانستیم به خوبی بهره ببریم و با سه دیدار برگزار شده، آمادگی بازیکنانم حفظ شد.   به گزارش مازنداسپرت ؛ و به نقل از سایت باشگاه پدیده، محمدرضا مهاجری در خصوص تعطیلات دوباره در لیگ شانزدهم اظهار کرد:به هر حال برنامه‌ریزی به این شکل انجام شده و هرچقدر […]

 

خبرگزاری فارس: مهاجری:هر چقدر خواستیم برنامه‌ریزی را عوض کنیم نشد/از تعطیلات استفاده کردیم

سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان گفت:از تعطیلات توانستیم به خوبی بهره ببریم و با سه دیدار برگزار شده، آمادگی بازیکنانم حفظ شد.

 

به گزارش مازنداسپرت ؛ و به نقل از سایت باشگاه پدیده، محمدرضا مهاجری در خصوص تعطیلات دوباره در لیگ شانزدهم اظهار کرد:به هر حال برنامه‌ریزی به این شکل انجام شده و هرچقدر هم درخواست کردیم تا برنامه‌ریزی‌ها عوض شود، مفید واقع نشد. بر اساس تجارب قبلی ناشی از تعطیلات لیگ، سعی کردیم به شکلی برنامه‌ریزی کنیم که آمادگی بازیکنان تغییری نکند.

وی افزود: دیدار مقابل تیم‌هایی مثل نفت مسجدسلیمان در چارچوب جام حذفی، منتخب نیشابور و سیاه‌جامگان به شکل دوستانه سبب شد تا بتوانیم آمادگی خوبی در تیم ایجاد نماییم.

مهاجری در رابطه با شکست تیمش در برابر سیاه‌جامگان در دیدار دوستانه تصریح کرد: نتیجه دیدار دوستانه اهمیتی ندارد، در این دیدار می‌خواستم تاکتیکی متفاوت را بسنجم که به نظرم این سری تغییرات جواب نداد. وگرنه زمانی‌که به سیستم خودمان برگشتیم دیدید که هم موقعیت گلزنی داشتیم و هم به پنالتی رسیدیم. امیدوارم در مقابل ماشین‌سازی بتوانیم موفق باشیم./فارس

پاسخی بگذارید