تاریخ: ۱۷:۲۳ :: ۱۳۹۵/۰۹/۰۲
نام نویسنده: sobhan

  هافبک ۳۳ ساله منچسترسیتی پس از گل‌زنی در دیدار با کریستال‌پالاس اظهار کرد: در سیتی خوشحالم و با این تیم ادامه خواهم داد.   به گزارش مازنداسپرت، هافبک ساحل‌عاج سیتیزن پس از آمدن پپ از لیست بازیکنان خارج شد و با دعوای مدیربرنامه‌اش با مربی اسپانیایی در آستانه اخراج قرار گرفت. توره پس از گذشت چهار […]

 

خبرگزاری فارس: توره: در سیتی خوشحالم و در منچستر ادامه خواهم داد

هافبک ۳۳ ساله منچسترسیتی پس از گل‌زنی در دیدار با کریستال‌پالاس اظهار کرد: در سیتی خوشحالم و با این تیم ادامه خواهم داد.

 

به گزارش مازنداسپرت، هافبک ساحل‌عاج سیتیزن پس از آمدن پپ از لیست بازیکنان خارج شد و با دعوای مدیربرنامه‌اش با مربی اسپانیایی در آستانه اخراج قرار گرفت.

توره پس از گذشت چهار ماه، ابتدای هفته در ترکیب گواردیولا قرار گرفت و خوش درخشید. وی ۲ گل به ثمر رساند تا بازگشتی باشکوه داشته باشد. 

پس از آشتی‌کنان یحیی و پپ شرایط این هافبک به تغییر کرد. این ستاره ساحل‌عاجی در مصاحبه ای گفت: در سیتی خیلی خوشحالم و با این تیم ادامه خواهم داد. همه افراد اعم از مدیر، مربی و طرفداران می‌خواهند من بمانم.

وی ادامه داد: بازنشستگی خود را تا زمانی که به سیتی چیزی اظافه نکنم اعلام نخواهم کرد. خودم می‌دانم چه چیزی برای تیم کنار گذاشته‌ام اما با شما مطرحش نمی‌کنم.

منچسترسیتی چهارشنبه شب در لیگ قهرمانان اروپا در حالی مهمان مونشن گلادباخ خواهد بود که یحیی توره در لیست ۱۸ نفر حضور ندارد./فارس

پاسخی بگذارید