تاریخ: ۱۶:۵۹ :: ۱۳۹۵/۰۹/۰۲
نام نویسنده: sobhan

  سرمربی تیم ملی نوجوانان می گوید نیاز داریم با تیم‌هایی از کشورهای آفریقایی و یا اروپایی بازی‌های تدارکاتی داشته باشیم.   به گزارش مازنداسپرت، به نقل از سایت رسمی فدراسیون، عباس چمنیان درخصوص آماده سازی گفت: از روز گذشته اولین اردوی خود را پس از مسابقات قهرمانی آسیا آغاز کرده و قصد داریم تا مسابقات […]

 

خبرگزاری فارس: چمنیان: به دنبال یک نتیجه خوب و معقول در تورنمنت روسیه هستیم

سرمربی تیم ملی نوجوانان می گوید نیاز داریم با تیم‌هایی از کشورهای آفریقایی و یا اروپایی بازی‌های تدارکاتی داشته باشیم.

 

به گزارش مازنداسپرت، به نقل از سایت رسمی فدراسیون، عباس چمنیان درخصوص آماده سازی گفت: از روز گذشته اولین اردوی خود را پس از مسابقات قهرمانی آسیا آغاز کرده و قصد داریم تا مسابقات جام جهانی کوچک طبق برنامه منظم و تدوین شده ای در اردوها کارهای تاکتیکی و دفاعی تیم را جلو ببریم و همزمان با این تمرینات، مهارتهای کارهای بدنی را هم بالا ببریم.

وی در ادامه بیان کرد: در این اردو از سه بازیکن جدید دعوت کرده ایم و روز پنج شنبه ۴ آذرماه با هماهنگی کادر فنی  یک دیدار درون اردویی برای ملی پوشان نوجوان در نظر گرفته ایم. همچنین تا تورنمنت سن پترزبورگ دو اردو دیگر خواهیم داشت که از ۱۵ آذرماه اردوی بعدی خود را در شهر اراک و به میزبانی تیم آلومینیوم اراک دنبال می کنیم، پس از آن نیز در کمپ تیم های ملی اردوی بعدی را پیگیری خواهیم کرد.
چمنیان درباره حضور تیم نوجوانان در تورنمنت بین المللی روسیه گفت: هدف کوتاه مدت ما شرکت در تورنمنت ۱۶ جانبه روسیه موسوم به جام جهانی کوچک است که تیم‌های مختلف جهان از قاره‌های مختلف در این رقابت ها حاضر می شوند، به دنبال یک نتیجه خوب و معقول هستیم، سعی داریم در این مسابقات نقاط ضعف تیم را به حداقل برسانیم. به نظرم شرکت در تورنمنت های مختلف بین المللی می تواند ما را برای مسابقات جام جهانی ۲۰۱۷ – هند آماده و هماهنگ کند. تمام تلاشمان را می‌کنیم تا به بهترین شکل آماده این رقابت‌ها باشیم.
وی  در ادامه در خصوص برنامه های آتی تیم ملی نوجوانان اظهار داشت: فدراسیون فوتبال و کمیته جوانان در حال برنامه ریزی و رایزنی است تا شرایطی مناسبی را برای این تیم فراهم کند. آنچه مسلم است تا شهریورماه سال آینده به اردوهای مختلف بین المللی نیاز داریم.
سرمربی تیم ملی نوجوانان در پایان تاکید کرد: بدون شک در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۷ – هند با کشورهای آسیایی همگروه نخواهیم شد، برهمین اساس سعی داریم با تیم های از کشورهای افریقایی و یا اروپایی بازیهای تدارکاتی داشته باشیم تا بتوانیم ملی پوشان را با تیم های غیرآسیایی آشنا کنیم و این می تواند محک خوبی برای سنجش توانایی و آمادگی بالای بازیکنان باشد و از نظر تاکتیکی ملی پوشان نوجوان را به استانداردهای مورد نیاز بین المللی برسانیم./فارس

پاسخی بگذارید