تاریخ: ۱۶:۵۸ :: ۱۳۹۵/۰۹/۰۲
نام نویسنده: sobhan

  نایب‌رئیس سابق فدراسیون فوتبال در خصوص شایعاتی مبنی بر حضورش در هیات مدیره استقلال واکنش نشان داد.   به گزارش مازنداسپرت،، بعد از درگذشت منصور پورحیدری پیشکسوت باشگاه استقلال، شایعاتی در خصوص حضور فریده شجاعی همسر پورحیدری در هیات مدیره آبی‌پوشان وجود داشت. فریده شجاعی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس، در این باره اظهار داشت: […]

 

خبرگزاری فارس: شایعات هست اما چیز خاصی نیست/می‌خواهم از فوتبال دور باشم

نایب‌رئیس سابق فدراسیون فوتبال در خصوص شایعاتی مبنی بر حضورش در هیات مدیره استقلال واکنش نشان داد.

 

به گزارش مازنداسپرت،، بعد از درگذشت منصور پورحیدری پیشکسوت باشگاه استقلال، شایعاتی در خصوص حضور فریده شجاعی همسر پورحیدری در هیات مدیره آبی‌پوشان وجود داشت.

فریده شجاعی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس، در این باره اظهار داشت: با من اصلا چنین صحبتی مطرح نشده است. نه شفاهی و نه کتبی.

وی در پاسخ به ابن سوال که آیا شایعاتی در این خصوص به گوش شما رسیده، عنوان کرد: بالاخره شایعات وجود دارد، اما چیز خاصی نیست.

شجاعی در پاسخ به سوالی دیگر مبنی بر اینکه قصد بازگشت به فوتبال را ندارید، خاطرنشان کرد: من در حال حاضر در دانشگاه تدریس می‌کنم و بعد از بازنشستگی نیز می‌خواهم مدتی از فوتبال دور باشم.

نایب‌رئیس سابق فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سوال که نمی‌خواهید با فدراسیون‌های دیگر همکاری کنید، گفت: خیر، چون من تخصصی در رشته‌های دیگر ندارم و اگر کسی می‌خواهد در رشته‌ای فعالیت کند باید از آن آگاهی داشته باشد./فارس

پاسخی بگذارید