تاریخ: ۱۶:۵۲ :: ۱۳۹۵/۰۹/۰۲
نام نویسنده: sobhan

  رئیس باشگاه روبین کازان مدعی شد که قضیه مهاجم ملی‌پوش کشورمان با این باشگاه جالب تمام خواهد شد!   به گزارش مازنداسپرت، رئیس باشگاه روبین کازان در جدیدترین مصاحبه خود مدعی شد که پرونده شکایت علیه سردار آزمون،مهاجم ملی‌پوش کشورمان جالب تمام خواهد شد! ایلسور متشین، رئیس باشگاه روبی کازان در مصاحبه با سایت ورزش […]

 

خبرگزاری فارس: ادعا عجیب رئیس باشگاه روبین کازان درباره آزمون!

رئیس باشگاه روبین کازان مدعی شد که قضیه مهاجم ملی‌پوش کشورمان با این باشگاه جالب تمام خواهد شد!

 

به گزارش مازنداسپرت، رئیس باشگاه روبین کازان در جدیدترین مصاحبه خود مدعی شد که پرونده شکایت علیه سردار آزمون،مهاجم ملی‌پوش کشورمان جالب تمام خواهد شد!

ایلسور متشین، رئیس باشگاه روبی کازان در مصاحبه با سایت ورزش روسیه گفت: باشگاه روبین کازان هفته گذشته به کمیته بازرسی فدراسیون روسیه علیه آزمون شکایت کرده است زیرا قرارداد جدید این بازیکن با روستوف غیر قانونی است.

رئیس باشگاه روبین کازان در ادامه ادعا عجیبی کرد و گفت: ما اقدامات قانونی علیه آزمون را پیگیری می‌کنیم و تا آخرین لحظه از حقمان دفاع می‌کنیم. این را می‌توانم بگویم که آخر این قضیه جالب تمام خواهد شد!

این ادعاهای رئیس روبین کازان در حالی است که دادگاه بین الملل ورزش پیش از این رای را به نفع آزمون داده بود و تلاش این باشگاه برای ضربه زدن به آینده فوتبالی ستاره ایرانی ناکام مانده بود./فارس

پاسخی بگذارید