تاریخ: ۱۶:۴۱ :: ۱۳۹۵/۰۹/۰۲
نام نویسنده: sobhan

  کمیته انضباطی فیفا با ارسال نامه رسمی به باشگاه تراکتورسازی تبریز خواستار پرداخت طلب بیش از ۲ میلیاردی هافبک سابق و پرتغالی این تیم شد.   به گزارش مازنداسپرت، در حالی که این روزها شایعات زیادی پیرامون خطر کسر امتیاز از تراکتورسازی تبریز برای پرداخت نکردن مطالبات فلاویو لوپز شنیده می‌شود، امروز بازهم نامه‌ دیگری […]

 

خبرگزاری فارس: نامه تهدیدآمیز فیفا به باشگاه تراکتورسازی برای پرداخت طلب ۲ میلیاردی هافبک پرتغالی

کمیته انضباطی فیفا با ارسال نامه رسمی به باشگاه تراکتورسازی تبریز خواستار پرداخت طلب بیش از ۲ میلیاردی هافبک سابق و پرتغالی این تیم شد.

 

به گزارش مازنداسپرت، در حالی که این روزها شایعات زیادی پیرامون خطر کسر امتیاز از تراکتورسازی تبریز برای پرداخت نکردن مطالبات فلاویو لوپز شنیده می‌شود، امروز بازهم نامه‌ دیگری مبنی بر پرداخت طلب یک بازیکن دیگر از کشور پرتغال که در تراکتورسازی عضویت داشته، به دست مسئولان این باشگاه رسید.

ژائو پدرو ویلا هافبک سابق تیم تراکتورسازی تبریز که در زمان مدیریت محمدحسین جعفری از تیم ژیل ویسنته پرتغال و در سال ۹۱ به این تیم پیوسته بود، بعد از شکایت از این باشگاه حالا خواستار مطالبات خود شده است.

کمیته انضباطی فیفا مبلغ پرداختی باشگاه تراکتورسازی را ۴۸۳ هزار دلار و با احتساب دیرکرد پرداخت چیزی نزدیک به ۵۷۶ هزار و ۶۸۶ دلار اعلام کرده است که این رقم بیش از ۲ میلیارد تومان است. این نامه در حالی ارسال شده که باشگاه تراکتورسازی موظف است مطالبات این بازیکن را پرداخت کند و درغیر این‌صورت در آینده‌ای نزدیک این باشگاه در خطر کسر امتیاز قرار خواهد گرفت./فارس

پاسخی بگذارید