تاریخ: ۱۶:۲۰ :: ۱۳۹۵/۰۹/۰۲
نام نویسنده: sobhan

  باشگاه تراکتورسازی با نامه و درخواست جدیدی برای پرداخت طلب بازیکن پرتغالی اسبق خود روبرو شده است. به گزارش مازنداسپرت،باشگاه تراکتورسازی این روزها درگیر پرونده شکایت‌های متعددی است که از سوی بازیکنان خارجی چند سال اخیر این تیم به جریان افتاده است. بعد از بحث‌هایی که در مورد شکایت فلاویو لوپز و کسر امتیاز مطرح […]

 

خبرگزاری فارس: نامه فیفا به باشگاه تراکتورسازی برای پرداخت طلب هافبک پرتغالی + عکس

باشگاه تراکتورسازی با نامه و درخواست جدیدی برای پرداخت طلب بازیکن پرتغالی اسبق خود روبرو شده است.

به گزارش مازنداسپرت،باشگاه تراکتورسازی این روزها درگیر پرونده شکایت‌های متعددی است که از سوی بازیکنان خارجی چند سال اخیر این تیم به جریان افتاده است.

بعد از بحث‌هایی که در مورد شکایت فلاویو لوپز و کسر امتیاز مطرح شد حالا موضوع شکایت ژائو پدرو ویلا سرخپوشان تبریزی را با چالشی تازه ای روبرو کرده است. 

هر چند برخی مسئولان باشگاه تراکتورسازی قصد دارند خود را از این مسئله بی اطلاع نشان دهند اما حقیقت قابل کتمان نیست و دیر یا زود مشکلات علنی می‌شود. از سوی دیگر این بی توجهی و یا عدم اطلاع از مشکلات باشگاه باعث نگرانی هواداران پر شمار تراکتورسازی شده که مبادا مسئولان باشگاه برای حل شکایت‌های مطرح شده در فیفا خود را بی تفاوت نشان دهند و زمانی وارد عمل شوند که کار از کار گذشته و باشگاه با کسر امتیاز روبرو شده است.

در نامه ارسالی به باشگاه تراکتورسازی آمده است:

مطابق فکس کمیته انضباطی فیفا در تاریخ ۱۵ نوامبر ۲۰۱۶ و تصمیم کمیته حل اختلاف در تاریخ ۶ نوامبر ۲۰۱۴ اطلاعات حساب بانکی که باید پرداخت پول به آن صورت بگیرد به شرح زیر است.

همچنین در ذیل نامه آمده است:

مبلغ بدهی تا امروز ۴۸۳ هزار دلار بوده که به علاوه ۹۵ هزار دلار دیرکرد در مجموع میزان بدهی ۵۷۸هزار ۶۸۶ دلار می‌شود.

این مبلغ بیش از ۲ میلیارد تومان است./فارس

پاسخی بگذارید