تاریخ: ۱۵:۴۷ :: ۱۳۹۵/۰۹/۰۲
نام نویسنده: sobhan

تیم والیبال کاله آمل در خانه به مصاف شهرداریچی های تبریزی خواهد رفت. به گزارش خبرنگار مازند اسپرت؛درهفته هشتم ليگ برتر واليبال کشور دو تیم کاله آمل و شهرداری تبریز در آمل به مصاف هم خواهند رفت.کاله ای ها پس از ۴ باخت متوالی در ۴ هفته ابتدایی فصل،ضعیف ترین شروع تاریخ باشگاه کاله در […]

000kaleeehتیم والیبال کاله آمل در خانه به مصاف شهرداریچی های تبریزی خواهد رفت.

به گزارش خبرنگار مازند اسپرت؛درهفته هشتم ليگ برتر واليبال کشور دو تیم کاله آمل و شهرداری تبریز در آمل به مصاف هم خواهند رفت.
کاله ای ها پس از ۴ باخت متوالی در ۴ هفته ابتدایی فصل،ضعیف ترین شروع تاریخ باشگاه کاله در ادوار حضورش در لیگ برتر را تجربه کرد،اما دو برد در هفته های پنجم و ششم،مرحمی شد به زخم های دومین تیم پرافتخار کشور تا بتواند در ادامه فصل از این بحران خارج شود.
کاله ای ها با باخت هفته قبل برابر سایپا در هتریک برد ناکام ماندند و در ادامه روند سینوسی حالا در ایستگاه هشتم لیگ برتر والیبال کشور در خانه و در حضور هواداران پرشور آملی به مصاف شهرداری تبریز خواهند رفت.
تبریزی ها هم با اندیشه شکست کاله و انتقام باخت از مقابل سازمان عمران ساری،دیگر نماینده مازندرانی لیگ برتر به شمال آمده اند تا با برد برابر تیم جوان کاله با دست پر به شهر پر برف این روزهای تبریز بازگردند.
کاله با ۶ امتیاز در رده دهم و شهرداری تبریز با ۱۰ امتیاز در رده هفتم جدول ۱۲ تیمی قرار دارند.
این دیدار ساعت ۱۶ فردا در سالن پیامبر اعظم آمل برگزار خواهد شد.

پاسخی بگذارید