تاریخ: ۶:۳۱ :: ۱۳۹۵/۰۹/۰۱
نام نویسنده: sobhan

کاروان عاشورایی ورزش مازندران شامل قهرمانان المپیک، جهان و آسیا، همزمان با اربعین حسینی با استقبال حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان به وطن بازگشتند.   به گزارش مازنداسپرت؛ با استقبال حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان و همزمان با اربعین حسینی کاروان عاشورایی ورزش مازندران شامل قهرمانان المپیک،جهان و آسیا […]

78787878کاروان عاشورایی ورزش مازندران شامل قهرمانان المپیک، جهان و آسیا، همزمان با اربعین حسینی با استقبال حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان به وطن بازگشتند.
 

به گزارش مازنداسپرت؛ با استقبال حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان و همزمان با اربعین حسینی کاروان عاشورایی ورزش مازندران شامل قهرمانان المپیک،جهان و آسیا به سلامتی از زیارت عتبات و عالیات به وطن بازگشتند.

کاروان عاشورایی ورزش مازندران که بیست سوم آبان، ساری را به مقصد عتبات و عالیات (کربلا معلی و نجف اشرف) ترک نمودند پس از یک هفته زیارت سی ام آبان همزمان با اربعین حسینی با استقبال مسئولین استانی و شهرستانی وارد فرودگاه بین المللی دشت ناز ساری شدند.

بهداد سلیمی، کمیل قاسمی، قاسم رضایی، جاسم دلاوری، جابر صادق زاده، هادی خناری نژاد، روح الله سوادکوهی، علیرضا ارجین و مسعود حسن زاده به عنوان ورزشکاران مازندرانی در سفر معنوی زیارت به عتبات و عالیات (کربلا و نجف) بودند.

همچنین حجت الله حیدری معاون فرهنگی و امور جوانان و سید جواد حسینیان رئیس سازمان بسیج ورزشکاران استان نیز در این سفر معنوی عتبات و عالیات به عنوان سرپرست حضور داشتند.

  شایان ذکر است، حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان، حبیب الله ساداتی مدیرکل حج و زیارت و عادل عالیشان معاون توسعه همگانی ورزش و جوانان استان نیز در مراسم استقبال از قهرمانان ورزش استان در فرودگاه بین المللی دشت ناز ساری حضور داشتند.

 

 

2

3

4

5

6

8

PhysicalImage.aspx

پاسخی بگذارید